Найкращі продукти для вироблення тестостерону

Катерина

Updated on:

Розвинена мускулатура, кількість волосся на тілі, впевненість в собі – все це має пряму залежність від кількості тестостерону в крові. Але, на жаль, багато чоловіків відчувають нестачу цього гормону. В основному, це пов’язано з неправильним способом життя і шкідливими звичками: курінням, алкоголем, неправильним харчуванням, недоліком сну.

harchuvannyasushkaa

Та й природа розпорядилася так, що після 30 років у будь-якого чоловіка починається повільне зниження рівня тестостерону в крові. Починаються проблеми зі здоров’ям, зниження тонусу і безліч інших проблем, вирішити які можна лише підвищивши рівень чоловічого гормону в крові. Ми розповімо про те, як зробити це за допомогою продуктів харчування.

– Виноград для більш активних сперматозоїдів

Жменя червоного винограду в день дозволить значно посилити вироблення тестостерону, що спричинить за собою і інші позитивні зміни.

– Тунець для більш високого статевого потягу

Вміст вітаміну D в тунці є безпрецедентним. Таким же є і вплив цього вітаміну на вироблення тестостерону. Рівень лібідо після вживання тунця гарантовано виросте – це підтверджено медичними дослідженнями.

– Гранат для боротьби з імпотенцією

47 відсотків чоловіків, які страждають імпотенцією, відзначили, що їх стан покращився після того, як вони додали в свій раціон склянку свіжого гранатового соку.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

– Мед для кращого потоку крові

Мед здавна використовують як афродизіак. Він містить мінерали, здатні викликати підвищений рівень вироблення тестостерону. Крім усього іншого, мед також багатий окисом азоту, яка допомагає формуванню молекул гормонів.

– Молоко для статури

Молоко містить незамінні амінокислоти, які допомагають підтримувати метаболізм в активному стані і більш активно спалювати жир.

– Яйця для підвищення гормонального фону

Яйця містять корисний холестерин, який є сировиною для утворення тестостерону. Про це знають всі дієтологи і настійно радять всім чоловікам включати в свій раціон курячі яйця.