Загартовування – користь чи шкода?

Катерина

Updated on:

Кому можна загартовуватися, а кому – ні? Процедури по загартовуванню корисні для будь-якої людини, адже після цього в організмі піднімається працездатність та витривалість. Стосуються ці зміни і психологічного стану людини. Людина стає більш наполегливою, цілеспрямованою і урівноваженою.

bezymyannyizszsz

Головним принципом загартовування є послідовність. Необхідно поступово, крок за кроком привчати свій організм до низьких температур і холодної води. Особливо це стосується – маленьких дітей, людей більш похилого віку, людей які страждають хронічними захворюваннями. Не дотримуючись цього головного принципу, можна зашкодити здоров’ю.

ippeep

. . . .

Цікаве про загартовування:

1. Загартовування тренує серцево-судинну систему людини. Температурні перепади звужують і розширюють наші судини. Внаслідок цього поліпшується кровотік по всьому організму.

2. Загартовування допомагає при алергічних реакціях.

epepepep

. . . .

Починайте з малих навантажень. Поступово збільшуйте час впливу, але тоді, коли після своїх процедур ви перестанете відчувати бадьорість і активність.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Загартовування водою – найбільш популярне. Рекомендована температура з якої найкраще починати свій шлях до здоров’я – це 33-36 градусів. Поступово знижуйте температуру через кожні п’ять днів регулярних тренувань на кілька градусів. Таким чином, через кілька місяців ви зумієте досягти оптимальної температури для загартовування організму за допомогою [center]води в 10-12 градусів.

Коли загартовування може принести шкоду

Категорично заборонено загартовуватися під час захворювань, які викликають підвищення температури тіла.