5 ПРОДУКТІВ, ВІД ЯКИХ РОСТУТЬ М’ЯЗИ

Катерина

Updated on:

Бажаєте збільшити обсяг м’язів? Тоді радимо включити дані продукти до раціону вашого харчування. Результатом ви будите задоволені!

bodi

Яловичина

У яловичині багато цинку, який підвищує рівень тестостерону в організмі. А тестостерон сприяє росту м’язів. А ще в яловичині багато креатину, який бере участь в синтезі АТФ, а вона теж важлива для збільшення м’язової маси. Ну, і яловичина – це, само собою, білок.

Курятина

У ста грамах курятини міститься 25 грам білка, а це багато. А ще в курці багато амінокислот. Якщо ти намагаєшся наростити м’язову масу, тобі життєво необхідно включити в свою дієту курку. Курка дуже корисна.

Арахісова паста

Це дуже смачна річ. Тут багато білка, необхідного для росту м’язів, а ще здорових жирів. Відмінний варіант перекусити після тренування – це зробити собі бутерброд з арахісовою пастою. Паста відразу піде в м’язи. Можна також додати джем або варення – цукор повисить рівень інсуліну, а це теж добре.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Лосось

Лосось – відмінне джерело омега-3 жирних кислот, вкрай корисних для здоров’я. Вони знижують кількість жиру в організмі, знижують запалення суглобів і підвищують рівень тестостерону. А ще в 100 гр лосося міститься 23 гр білка – майже як в курці. Зазвичай бодібілдери обідають шматком лосося, тому що в інший час вони їдять курячі грудки.

Шпинат

Після тренування в організмі спостерігається порушення кислотного балансу, який може викликати втрату м’язової маси. Однак шпинат допомагає його нейтралізувати і запобігти цьому. Після тренувань радимо їсти шпинат. Так ви збережете ту м’язову масу, яку вже маєте, а поверх неї буде наростати нова.