Основні причин постійного відчуття голоду

Катерина

Updated on:

golovna

Ви тільки пообідали, а вже через годину знову мрієте про їжу?Ми спробуємо допомогти вам подолати цю проблему, описавши основні причини відчуття голоду:

1. Насправді ви хочете пити

Якщо обід був недавно, а вам знову хочеться їсти, згадайте, коли ви в останній раз пили воду. Випийте один стакан і трохи почекайте. Відчуття голоду почне зникати. Дотримуйтеся питного режиму. Найкраще – привчити свій організм споживати багато води з ранку і за півгодини перед кожним прийомом їжі.

foto1

2. Стресові ситуації

Існує 2 типи людей під час стресу: тих, хто не може навіть дивитися на їжу, і тих, хто знає, що смачна булочка допоможе в будь-який страшної ситуації. Головне правило – пам’ятати, що стрес не привід їсти цукерки, печиво, торти. Краще зайнятись спортом, ніж з’їсти кілограм морозива.

foto4

3. Неправильні закуски

Алкоголь стимулює апетит. Тому перед вечіркою з друзями подбайте про своє меню заздалегідь. Потрібно вибирати легкі, здорові закуски, а в кращому випадку взагалі відмовитись від алкоголю.

foto5

4. Нестача білка

Не забувайте включати білок в свій раціон, адже саме він допомагає нам зарядитися бадьорістю, енергією та почуттям ситості. Овочі та фрукти – це, звичайно, добре, але білок – основа раціону.

foto_6

5. Відсутність правильних жирів

Жири бувають різні. Фаст-фуд, смажене, жирне, копчене і борошняне – такі жири залишаємо на свята. Корисні жири вживаємо протягом тижня. В користь вам піде оливкова олія, червона риба, горіхи.

foto_7

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

6. Відсутність режиму

Харчуємося згідно режиму – 5 прийомів їжі в день: сніданок, обід, вечеря і два легких перекуси.

foto_8

7. Перекуси на бігу

З самого дитинства нас вчать, що за столом поспішати не можна. Це не просто бажання батьків, а дуже важливий принцип прийому їжі.

foo_10