Продукти, які викликають целюліт

Катерина

Updated on:

Більшість жінок у світі страждають від целюліту незалежно від їх ваги і тілобудови. Целюліт пов’язаний і з гормональним дисбалансом, і з порушеннями кровообігу, тому від нього так важко позбутися. У цій статті ми докладніше розповімо про продукти харчування і звички, які викликають целюліт.

celllyuyul

При целюліті жир і вода скупчуються в деяких частинах тіла, в основному, в стегнах і сідницях. Від нього страждають тільки жінки, особливо ті, хто мають генетичну схильність. Під час деяких життєвих етапів, наприклад, в підлітковому віці, під час вагітності організм виділяє багато естрогену, який і провокує неприємні зміни.

Велика концентрація цього гормону в крові робить пори широкими, а кровоносні судини – крихкими, тому під шкірою накопичуються токсини і зайва рідина. Серед інших причин целюліту: порушення кровообігу і хвороби печінки, а також стрес, неправильне харчування, сидячий спосіб життя і куріння.

Продукти, які провокують появу целюліту

Солодощі. Вони є однією з головних причин виникнення целюліту, тому що збільшують кількість жиру в організмі, який і викликає целюліт. Печиво, десерти, солодкі напої, цукерки, торти, тістечка та інші продукти з високим вмістом цукру і трансжирів активізують запальні процеси в організмі. Тіло не здатне перетворити все це в енергію, що призводить до жирових відкладень в певних місцях. У жінок особливо проблемною зоною є стегна і сідниці.

Жирна їжа. Жири займають друге місце в рейтингу ворогів нашого тіла і друзів целюліту. Уникай будь-яких продуктів з великою кількістю жиру. До жирних продуктів відноситься вся молочна продукція вершки, маргарин, сир, сметана), червоне м’ясо, ковбасні вироби, сосиски, бекон і сало.

Сіль. Натрій міститься не тільки в тій солі, яку ми додаємо в їжу, але і в багатьох напівфабрикатах, особливо в паніровці. Надлишок натрію затримує рідину в організмі, що також провокує целюліт. Рекомендується знизити норму споживаної солі до 1,5 г в день, не тримати сільничку на столі, не додавати надто багато солі в їжу, а якщо це можливо, готувати без солі або використовувати морську сіль.

Газовані напої. Вони містять надто багато цукру і натрію, а також харчові добавки і консерванти, які посилюють целюліт або в цілому негативно впливають на наш організм.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Кава. Деякі дослідження показують, що кава погіршує кровообіг, стимулює запалення і пошкодження тканин. Інші стверджують, що кава корисна для здоров’я, якщо вживати її в міру. Чашка кави на сніданок не зашкодить тобі, але п’ять чашок в день навряд чи принесуть користь твоєму організму, і не тільки спровокують целюліт, але і напевно призведуть до проблем зі сном.

Фастфуд. Популярний в світі фастфуд шкідливий для здоров’я з багатьох причин. Перш за все, мова йде про гамбургери і смажеуї картоплю . Вони дуже калорійні, містять багато токсинів і насичених жирів. Чим більше фастфуду ти їси, тим вище твої шанси обзавестися целюлітом.

Алкогольні напої. Алкоголь шкідливий для здоров’я з багатьох причин, зокрема, він викликає целюліт. Алкоголь дуже калорійний і токсичний, тому токсини можуть накопичуватися під шкірою. Не зловживай алкоголем, якщо не хочеш обзавестися целюлітом.

Рафіноване борошно. Всі продукти білого кольору не так ідеально чисті, як нам здається. Паста та хліб містять вуглеводи, які погіршують обмін речовин і відкладаються у вигляді жиру.