Секрети харчування на масу

Катерина

Updated on:

Що може бути складніше самих тренувань? Напевно ви вже здогадалися, правильно – це харчування. Повірте, присісти з важкою штангою куди легше, ніж харчуватися за законами бодібілдингу. Справа в тому, що харчування на масу, кардинально відрізняється від звичайного харчування.

harchuvannya_na_masu

Їжте кожні 3 години

Запам’ятайте, якщо ви стали на шлях бодібілдингу та здорового способу життя то харчуватися вам доведеться невеликими порціями, але часто. Їжте кожні 3 години. Такий підхід до харчування не перевантажить ваш шлунок і не приведе вас до ожиріння. До того ж, таке харчування посприяє набору маси, так як позитивно впливає на процес м’язового відновлення і прискорює його.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Завантаження білком

Харчування на масу засноване на досить великій кількості білка. Як показує практика, стабільного зростання м’язової маси можна досягти, якщо вживати по 2 грами білка на кілограм власної ваги.

Самостійно білок не змусить ваші м’язи рости. Він лише є будівельним матеріалом для нових м’язових волокон і організм може його засвоїти і направити в потрібне русло обмеженою кількістю. Так, до речі, за 1 раз, ваш організм в змозі засвоїти близько 35 грамів білка з їжі. Все що більше – просто утилізується.

tilomriya

Обов’язково включіть в свій раціон продукти з високим білковим складом. Це можуть бути яйця, риба, м’ясо, сир.

Пийте більше води

Більшість з нас, на жаль, не вживають води стільки, скільки потрібно організму. У сучасному світі, люди швидше вип’ють стакан газованого напою, ніж склянку чистої води!

na_masu