Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Варіанти смузі - прості, смачні та корисні!


gg_aepvfu5a.jpg (64.24 Kb)

Зарядитися хорошим настроєм, а заодно і вітамінами найкраще допомагають фрукти. Наші рецепти смузі в домашніх умовах зроблять це задоволення ще смачнішим!

БАНАНИ

Банани - один з найдоступніших протягом року продуктів. За смаком вони поєднуються з багатьма продуктами. Почистіть їх, поріжте невеликими шматочками і відправте в блендер до інших інгредієнтів. Наприклад, простий йогурт без смакових добавок з бананами - смачний, корисний і поживний сніданок. Любителі солодкого можуть додати трохи будь-якого корисного сиропу.

Заморожені ягоди або фрукти

Візьміть будь-які ваші улюблені заморожені ягоди або фрукти, залиште їх на кілька хвилин трохи відтанути, поріжте на ще більш дрібні шматочки при необхідності.

Куди їх додавати - вирішувати вам. Можна збити в блендері з тим же бананом.

Горіхи

Ще один корисний і поживний варіант добавок в смузі - горіхи. Дуже смачні горіхи в чистому вигляді - арахіс, мигдаль, фундук, волоські горіхи. Наприклад, смузі з бананами і улюбленими горіхами може стати одним з ваших улюблених сніданків.

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

Вівсянка

Просто додайте в смузі трохи подрібненої вівсянки і отримаєте поживний і корисний сніданок. Один з варіантів - йогурт, вівсянка, банани і мед. Після такого сніданку ви точно не відчуєте голод. Ще один варіант смачного смузі з вівсянкою - це додавання дуже дрібно нарізаних свіжих і хрустких яблук. Виходить дуже смачно!Про здоров'я

Схожі публікації