Варіанти смузі – прості, смачні та корисні!

Катерина

Updated on:

gg_aepvfu5a

Зарядитися хорошим настроєм, а заодно і вітамінами найкраще допомагають фрукти. Наші рецепти смузі в домашніх умовах зроблять це задоволення ще смачнішим!

БАНАНИ

Банани – один з найдоступніших протягом року продуктів. За смаком вони поєднуються з багатьма продуктами. Почистіть їх, поріжте невеликими шматочками і відправте в блендер до інших інгредієнтів. Наприклад, простий йогурт без смакових добавок з бананами – смачний, корисний і поживний сніданок. Любителі солодкого можуть додати трохи будь-якого корисного сиропу.

Заморожені ягоди або фрукти

Візьміть будь-які ваші улюблені заморожені ягоди або фрукти, залиште їх на кілька хвилин трохи відтанути, поріжте на ще більш дрібні шматочки при необхідності. Куди їх додавати – вирішувати вам. Можна збити в блендері з тим же бананом.

Горіхи

Ще один корисний і поживний варіант добавок в смузі – горіхи. Дуже смачні горіхи в чистому вигляді – арахіс, мигдаль, фундук, волоські горіхи. Наприклад, смузі з бананами і улюбленими горіхами може стати одним з ваших улюблених сніданків.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Вівсянка

Просто додайте в смузі трохи подрібненої вівсянки і отримаєте поживний і корисний сніданок. Один з варіантів – йогурт, вівсянка, банани і мед. Після такого сніданку ви точно не відчуєте голод. Ще один варіант смачного смузі з вівсянкою – це додавання дуже дрібно нарізаних свіжих і хрустких яблук. Виходить дуже смачно!