Як музика допомагає зробити серце більш сильним і здоровим

Катерина

Updated on:

Бадьора музика в навушниках допомагає збільшувати час кардіотренувань – до таких результатів прийшли дослідники з Американського коледжу кардіології.

muzikaisilneserce

Прослуховування музики під час тренувань стимулює спортсменів докладати додаткових зусиль і в результаті займатися довше.

Як зазначив автор дослідження, доктор Васим Шамі, музика – це важливий елемент, що допомагає поліпшити роботу серця.

У дослідженні взяли участь 127 чоловіків і жінок у віці від 20 до 70 років. Під час тренування на біговій доріжці половина випробовуваних слухала бадьору музику, а друга половина тренувалася в тиші. Кут і швидкість бігової доріжки збільшувалися кожні три хвилини тесту.

. . . . . . . .

В результаті ті учасники, які тренувалися під музику, бігали в середньому на 1 хв довше, ніж ті, в чиїх навушниках було тихо.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

«Для людини, яка хоче зміцнити своє серце, додаткова хвилина тренування в день – це дуже хороший результат», – прокоментував результати дослідження доктор Шамі.

Щоденні кардіотренування допомагають зменшити ризик хвороб серця, а також скинути вагу. Але тільки один з п’яти дорослих займається спортом досить часто. Можливо, якщо додати до тренувань трохи запальної музики, здоров’я стане міцнішим.