Як плавати в басейні щоб схуднути

Катерина

Updated on:

Систематичні заняття в басейні дозволять досягти видимих результатів за короткий термін. Дотримуючись простих порад і рекомендацій, ви зможете швидко змінити своє тіло в кращу сторону і отримати стійкий результат.

plavaniebassejne

Фахівці відзначають, що схуднути за допомогою плавання реально, але важливо знати, як правильно займатися в басейні, освоїти стилі і різні техніки. Тренування у воді вкрай корисні для організму. Тренуючись в басейні, ви знімаєте напругу і тиск з хребта, а опір води, змушує м’язи активніше працювати і інтенсивніше спалювати калорії.

Плавання впливає не тільки на фізичну форму, а й допомагає поліпшити роботу серцево-судинної системи, стимулює функціональність легенів, сприятливо відбивається на суглобах, зміцнює імунні сили організму.

Важливо відзначити, що спокійне плавання по-жаб’ячі схуднути не допоможе. Необхідно освоїти більш інтенсивні стилі.

Як плавати в басейні щоб схуднути

Брас – за годину занять спалюється 520 ккал. Плавець повинен рухати руками і ногами уздовж поверхні води, лежати треба на животі. Плаваючи в цьому стилі, можна прокачати литкові м’язи, сідниці і квадріцепс.

Батерфляй – максимальна кількість 570 ккал за годину. Складна техніка, що вимагає хорошої фізичної підготовки. Навантаження доводиться на груди, плечові м’язи, спину, прес і квадріцепс.

Плавання кролем – 600 ккал за 60 хвилин. Під час плавання в роботі беруть участь стегна, ікри, чотирьох і двоголовий м’язи.

На спині – 560 ккал. Активно працюють м’язи грудей і двоголові м’язи стегна. Побічно задіюється спина, дельта і ікри.

Результат від систематичних занять можна помітити за місяць тренувань. Щоб калорії краще спалювалися, необхідно плавати так, щоб ЧСС становила 120-140 ударів в хвилину. Важливим фактором успіху є температура води. Найкраще, якщо вона буде вище 24 градусів за Цельсієм. У прохолодній воді організм включить захисну реакцію і буде працювати на збереження жирового прошарку для збереження тепла.

Не варто думати, що якщо не вмієш плавати, то шлях в басейн закритий. Всьому можна навчитися, головне – мати бажання і чітку мету. Для навчання підійде басейн з невеликою глибиною, важливо в будь-який момент мати можливість відчувати під ногами дно. Почати треба з плавання з дошкою.

baseinshudnutiyak

Як тільки ви освоїте техніку плавання, обов’язково виникне питання, скільки часу має тривати заняття в басейні для схуднення? Оптимальний показник 40-60 хвилин. Відвідувати тренування треба 2-4 рази на тиждень. Найкраще плавати у вечірній час.

Перше заняття повинно тривати 30 хвилин, поступово збільшуйте тривалість тренувань на 5 хвилин, поки не дійдете до години; щоб не накачувалися плечі, не зловживайте стилями, які задіюють дельтовидні м’язи (батерфляй і кроль).

Займатися плаванням потрібно на порожній шлунок. Чергуйте активне плавання і відпочинок, перерви повинні бути невеликими, бажано відновлюватися не більше хвилини, плавайте по 15-20 хвилин без перерви, потім відпочивайте. Нормою вважається, якщо після інтенсивного тренування ви відчуваєте втому і тремтіння в м’язах. Це означає, що тренінг пройшов успішно, і м’язи отримали достатній рівень навантаження.