Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

3 способи як знайти час для тренувань, коли його катастрофічно не вистачає


yak-znaiti-chas-dlya-trenuvan-koli-iogo-katastrofichno-ne-vistachae.jpg (118.11 Kb)

Люди приймають рішення займатися фізичною активністю з різних причин - хтось хоче схуднути, хтось для того щоб покращити стан здоров'я та серцево-судинної системи, хтось для зміцнення м'язів. Цілі у всіх різні, а ворог у багатьох один - це катастрофічний брак часу.

В загальному, найскадніше полягає в тому, щоб покращити свою фізичну форму або схуднути, а пізніше виділити час для тренувань в своєму робочому графіку. Існують способи, як втиснути час для тренувань у ваш насичений розпорядок дня.

Створіть реальний розпорядок дня

Якщо ви не готові планувати те, що ви задумали тоді це не буде вважатися планом. Не намагайтесь безсистемно та безпідставно впхати заняття в спортивному залі в свій графік.

Якщо ви говорите собі: “Я піду в тренажерний зал, як тільки в мене появиться час” – це означає що це не трапиться ніколи.

Щоб досягнути успіху в цьому питанні, вам потрібно вписати заняття спортом у свій графік. Для того, щоб отримати хоч-якийсь результат вам потрібно тренуватись як мінімум 3 рази на тиждень. Якщо ви тренуватиметесь менше, це ,в принципі, не наблизить вас до будь-якої мети.

Саме тому в списку ваших негайних планів повинен появитись пункт – скласти розпорядок дня. План потрібно складати на тиждень, щоб не трапилось так, як це зазвичай відбувається: коли ви вирішили піти в тренажерний зал, на вулиці вже ніч.

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

Задійте вихідні та святкові дні

Потрібно сприймати з позитивної точки той факт, що для досягнення певних цілей потрібно займатись від 3 до 5 разів в тиждень. Щоб виконати це, задійте свої вихідні дні. Основною превагою тренувань у вихідні дні є те, що ви можете цілком і повністю контролювати весь свій вільний час. І ви можете обрати будь-який час для занять спортом.

Зверніть увагу на свої тренування

Одною з найбільш поширених помилок, серед людей які займаються своєю фізичною формою, є те, що в умовах браку часу з розпорядку дня вони викреслюють саме заняття спортом. Проте, пам’ятайте, що якщо ви самі не потурбуєтесь про свою фізичну форму, вагу, здоров’я, то про це не подбає більше ніхто.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Про здоров'я

Схожі публікації