3 способи як знайти час для тренувань, коли його катастрофічно не вистачає

anna

Updated on:

yak-znaiti-chas-dlya-trenuvan-koli-iogo-katastrofichno-ne-vistachae

Люди приймають рішення займатися фізичною активністю з різних причин – хтось хоче схуднути, хтось для того щоб покращити стан здоров’я та серцево-судинної системи, хтось для зміцнення м’язів. Цілі у всіх різні, а ворог у багатьох один – це катастрофічний брак часу.

В загальному, найскадніше полягає в тому, щоб покращити свою фізичну форму або схуднути, а пізніше виділити час для тренувань в своєму робочому графіку. Існують способи, як втиснути час для тренувань у ваш насичений розпорядок дня.

Створіть реальний розпорядок дня

Якщо ви не готові планувати те, що ви задумали тоді це не буде вважатися планом. Не намагайтесь безсистемно та безпідставно впхати заняття в спортивному залі в свій графік.

Якщо ви говорите собі: “Я піду в тренажерний зал, як тільки в мене появиться час” – це означає що це не трапиться ніколи. Щоб досягнути успіху в цьому питанні, вам потрібно вписати заняття спортом у свій графік. Для того, щоб отримати хоч-якийсь результат вам потрібно тренуватись як мінімум 3 рази на тиждень. Якщо ви тренуватиметесь менше, це ,в принципі, не наблизить вас до будь-якої мети.

Саме тому в списку ваших негайних планів повинен появитись пункт – скласти розпорядок дня. План потрібно складати на тиждень, щоб не трапилось так, як це зазвичай відбувається: коли ви вирішили піти в тренажерний зал, на вулиці вже ніч.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Задійте вихідні та святкові дні

Потрібно сприймати з позитивної точки той факт, що для досягнення певних цілей потрібно займатись від 3 до 5 разів в тиждень. Щоб виконати це, задійте свої вихідні дні. Основною превагою тренувань у вихідні дні є те, що ви можете цілком і повністю контролювати весь свій вільний час. І ви можете обрати будь-який час для занять спортом.

Зверніть увагу на свої тренування

Одною з найбільш поширених помилок, серед людей які займаються своєю фізичною формою, є те, що в умовах браку часу з розпорядку дня вони викреслюють саме заняття спортом. Проте, пам’ятайте, що якщо ви самі не потурбуєтесь про свою фізичну форму, вагу, здоров’я, то про це не подбає більше ніхто.