Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Жир на животі: звідки береться і як прибрати?


zhir12220.jpg (88.99 Kb)

Коли ми бачимо жир на животі, то дуже хочемо, щоб його там не було. Цей жир навіть здатний ховатися в таких місцях, де його не помітно, проте в цих «недоступних» місцях він може становити велику загрозу для життя людини. Жир на животі є і у людей худорлявої статури. Вони, як правило, навіть не здогадуються, що у них присутні в області талії шкідливі відкладення жиру. Звідки береться цей жир і як можна позбутися від нього?

Якщо жиру в області живота дуже багато, це в кілька разів небезпечніше, ніж жир в області сідниць і стегон. Проблема вся в тому, що жир безпосередньо пов'язаний з дуже серйозними проблемами зі здоров'ям, наприклад, з діабетом 2-го типу, інсультом та хворобами серця. Якщо у людини є генетична схильність до зайвої ваги, то нездоровий спосіб життя і харчування тільки посприяє якнайшвидшому відкладенню жиру і сильно ускладнить ситуацію зі здоров'ям.

. zhirgolovna.jpg (89.89 Kb)

У нашій країні велика кількість людей вважають, що від вживання пива обов'язково виросте характерний пивний животик. Але проведені дослідження допомогли встановити всі крапки над «і», а саме: споживання пива і жир на животі не мають ніякого відношення.

Відкладення жиру в животі найчастіше буває у чоловічої статі. За природою у чоловічої статі жир в області живота зустрічається набагато частіше, ніж у жінок, а все тому, що у чоловіків і жінок гормональна відмінність.

. . . . zhirrr22.jpg (69.75 Kb)

Скидати жир з області живота не складно. Найкращий спосіб видалити жир на животі - це фізичні навантаження та дотримання правильного режиму харчування. Ще вам доцільно рахувати скільки калорій ви з’їли і витратили протягом дня. Для правильного розрахунку вам допоможе наше відео: "Калорійність продуктів".

Правильне харчування повинно включати такі продукти: боби, цільні злаки, овочі, фрукти, молочні продукти ,м'ясо, горіхи, яйця.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Про здоров'я

Схожі публікації