Жир на животі: звідки береться і як прибрати?

Катерина

Updated on:

zhir12220

Коли ми бачимо жир на животі, то дуже хочемо, щоб його там не було. Цей жир навіть здатний ховатися в таких місцях, де його не помітно, проте в цих «недоступних» місцях він може становити велику загрозу для життя людини. Жир на животі є і у людей худорлявої статури. Вони, як правило, навіть не здогадуються, що у них присутні в області талії шкідливі відкладення жиру. Звідки береться цей жир і як можна позбутися від нього?

Якщо жиру в області живота дуже багато, це в кілька разів небезпечніше, ніж жир в області сідниць і стегон. Проблема вся в тому, що жир безпосередньо пов’язаний з дуже серйозними проблемами зі здоров’ям, наприклад, з діабетом 2-го типу, інсультом та хворобами серця. Якщо у людини є генетична схильність до зайвої ваги, то нездоровий спосіб життя і харчування тільки посприяє якнайшвидшому відкладенню жиру і сильно ускладнить ситуацію зі здоров’ям.

.

zhirgolovna

У нашій країні велика кількість людей вважають, що від вживання пива обов’язково виросте характерний пивний животик. Але проведені дослідження допомогли встановити всі крапки над «і», а саме: споживання пива і жир на животі не мають ніякого відношення.

Відкладення жиру в животі найчастіше буває у чоловічої статі. За природою у чоловічої статі жир в області живота зустрічається набагато частіше, ніж у жінок, а все тому, що у чоловіків і жінок гормональна відмінність.

. . . .

zhirrr22

Скидати жир з області живота не складно. Найкращий спосіб видалити жир на животі – це фізичні навантаження та дотримання правильного режиму харчування. Ще вам доцільно рахувати скільки калорій ви з’їли і витратили протягом дня. Для правильного розрахунку вам допоможе наше відео: “Калорійність продуктів”.

Правильне харчування повинно включати такі продукти: боби, цільні злаки, овочі, фрукти, молочні продукти ,м’ясо, горіхи, яйця.