Як тренуватися в залі в години пік

Катерина

Updated on:

Якщо ви можете відвідувати зал тільки під час великої кількості відвідувачів, то не потрібно розглядати це як перешкоду. Година пік – це лише обставина, під яку можна підлаштуватися.

godina_pik

Обчисліть годину пік і по можливості уникайте її

Кількість людей в спортивному залі завжди змінюється з циклічною періодичністю. Рекордну відвідуваність можна побачити в залі ввечері понеділка, в кожний наступний день тижня кількість людей буде зменшуватися. Іноді циклічність відвідувань дуже залежить від специфіки, місця розташування і графіка роботи конкретного закладу.

. . . . .

Не витрачайте час на очікування

У деяких залах прийнято записуватися в чергу на тренажери, але ця звичка у нас поки що не прижилася, тому скоріше за все вам доведеться регулювати свій час в залі самостійно.

Для того, щоб не витрачати час на черги, слід:

– Якщо бігові доріжки зайняті, то позаймайтеся на велотренажері, поки одна з них не звільниться;

– Коли вам потрібен дуже затребуваний тренажер, не варто далеко відходити від нього, під час очікування виконуйте вправи, які не потребують обладнання – віджимання, присідання, планки;

Дивіться також: Як робити Планку

– Використовуйте альтернативні варіанти, наприклад, розминка на еліпсі буде не менш ефективна, ніж на доріжці;

– При можливості вибору віддавайте перевагу тим тренажерам, які опрацьовують різні частини тіла;

– Отримавши доступ до довгоочікуваного тренажеру, не потрібно прагнути використовувати його як можна довше. Для ефективності тренування потрібно робити короткі, але інтенсивні сети, з ними тренування стане результативніше і різноманітніше.

Як бути, якщо ви постійно потрапляєте в годину пік

Для початку потрібно навчитися проявляти ввічливість і терпіння, якщо ви бачите, що інший відвідувач чекає зайнятий вами тренажер протягом довгого часу, то поступіться, в спортивних залах знають, що таке взаємодопомога.

Якщо ж ви зрозумієте, що відвідування залу з великою кількістю не для вас, то знайдіть спосіб перемістити тренування додому. У домашніх умовах немає дорогих тренажерів, але дуже часто їх дія рівносильна вправам з власною вагою.

Вдома можна робити вправи на розтяжку, вони відмінно поєднуються з переглядом телевізора, також можна займатися йогою по відео-уроках.

Тренуватися можна не тільки вдома, а й на вулиці, свіже повітря і хороша погода роблять кожне заняття особливим.