5 причин чому вам варто спробувати спортивний обруч (хула-хуп)

Diana Litvinchuk

Спортивний обруч або хула-хуп

Обручі (хула-хуп) є популярними понад 60 років. Ми розуміємо, що більшість із вас асоціює цей спортивний обруч із дитинством. Якщо ви коли-небудь крутили один з цих обручів, то, мабуть, вже знаєте, що утримувати його навколо стегон може бути досить непростим завданням.

Спортивні обручі зазвичай мають додаткові обтяжування, тобто вони можуть бути чудовим тренажером. Пропонуємо вам ознайомитися з потенційними перевагами тренувань з обтяженим хула-хупом, а також з тим, як можна почати займатися, навіть якщо ви ніколи раніше не використовували його.

Які Переваги спортивного обруча для тренування?

1. Чудова мотивація спробувати вправи з аеробіки

Рекомендовано щотижня займатися аеробікою помірної інтенсивності щонайменше 150 хвилин або 75 хвилин енергійними аеробними вправами.

Регулярна аеробна активність має численні переваги, серед яких:

  • Покращення функціонування серця і легенів
  • Підвищення кровообігу
  • Зменшення ризику серцево-судинних захворювань
  • Зміцнення імунної системи
  • Покращення активності мозку
  • Зниження рівня стресу

2. Хула-хуп спалює чудово зайві калорії

Вправи з обручем (хула-хупом) можна порівняти з іншими видами аеробних навантажень, такими як бальні танці, косіння газону газонокосаркою або ходьба зі швидкістю 6.5 км на годину.

Ба більше, за даними відомої клініки Майо, жінки можуть спалити близько 165 калорій за 30 хвилин занять з хула-хупом, а чоловіки — близько 200 калорій.

3. Таке тренування зменшує зайву вагу на талії та стегнах

4. Збільшує масу основних м’язів


Використання спортивного обруча потребує активування м’язів преса для утримання його на стегнах. Ця вправа зміцнює м’язи навколо середньої частини тіла завдяки роботі, яку вони виконують під час цього процесу.

5. Хула-хуп Підвищує мотивацію до повторних занять спортом

Обруч — це веселий та спосіб, що заохочує включити більше аеробних вправ у своє щоденне життя. Його потенціал полягає в тому, що він може забезпечити ті ж переваги, що й сальса або танець живота.

Як обрати для себе спортивний обруч?

Обтяжені хула-хупи бувають різних розмірів і ваги. Розміри обручів можуть відрізнятися в різних брендах, але, як правило, дорослі обручі мають діаметр від 37 до 41 см. Експерти радять починати з обруча, який досягає десь між талією і серединою грудей, коли його ставлять на землю боком.

Вага обруча може коливатися від 1 до 5 кілограмів. Вага обруча залежить від вашої сили та рівня підготовки.Дуже важливо вибрати вагу, з якою ви зможете працювати протягом всього тренування, не погіршуючи техніку і форму, що може призвести до травм.Початківцям рекомендується починати з обруча вагою від 1 до 2 кілограмів.