6 вправ для підтягнутих рук

fersht

силові тренування

Рекомендуємо вам спробувати комплекс з наступних 6 вправ для рук. Додайте його до свого звичайного тренування або виконуйте їх окремо (в поєднанні зі збалансованим харчуванням, звичайно).

По-перше, дуже важливо підкорегувати своє харчування, яке дозволить скоротити кількість жиру в тілі. Мова йде не тільки про найбільш проблемні зони (ноги і живіт), але про тіло взагалі. Тільки так ви зможете згодом зосередитися на певних частинах тіла (таких, як руки).

Кращим рішенням для зменшення обсягу рук є використання додаткової ваги. Вибирайте, що вам більше до душі: гантелі або гирі. Вони допоможуть вам опрацювати і зміцнити м’язи рук.

Роби ці вправи для рук щодня, щоб вже через декілька тижнів відчути результат!

Просто пройдися назад-вперед по підлозі. Це майже рівносильно віджимань і прекрасно тренує трицепс. 2-3 рази вздовж кімнати і назад.

Зворотні віджимання легше звичайних, але більш ефективні. Ляж на спину, обіприся на ступні і руки. Піднімись 15-20 разів.

Встань на коліна і обіпрись на руки, випрями ноги, підніми таз.

Віджимайся, переносячи частину ваги на носочки. 10-15 разів.

Постав ноги на ширину плечей, трохи зігни коліна. Інтенсивно боксуй протягом 45-60 секунд.

Встань на одну ногу, погляд сфокусуй на одній точці. Підніми руки на рівень плечей і виконуй ними невеликі кругові рухи протягом 5 хвилин.

Встань в планку, по черзі випрямляючи руки і підносячи їх до протилежного плеча. 15 разів для кожної руки.