7 кроків до плоского живота

Катерина

Updated on:

Всім хочеться мати красивий підтягнутий животик, але щоденні справи вимотують настільки, що сил на спортзал вже не залишається. Як же привести в тонус м’язи живота, не роблячи при цьому особливих зусиль? Ми розкажемо вам про кілька простих кроків до плоского живота.

poradidlya_ploskogo_zhivota

Як зробити живіт плоским в домашніх умовах

Смійтеся від душі. Здоровий сміх сприяє зміцненню м’язів живота, і це не жарти!

Крутіть обруч. Обруч був винайдений саме для того, щоб тримати себе в формі. Під час таких занять тренуються не тільки гладкі м’язи живота, але і бічні, і м’язи спини. Крутіть обруч щодня по 10-15 хвилин і через декілька тижнів ви помітите перші результати.

. . . . . .

Їжте солодощі до 12 дня. Для плоского живота це найкраща дієта. Тренери і дієтологи сходяться на думці, якщо ви не можете зовсім відмовитися від шоколадок та інших солодощів, робіть це в першій половині дня. До вечора ви встигнете спалити всі калорії.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Їжте більше свіжої чорниці. Чорниця – ягода, яка має чудову властивість спалювання жирів.

Замініть стілець на фітбол. Сядьте перед телевізором не в зручне крісло, а на спортивний м’яч, вам доведеться утримувати баланс, а значить, напружувати м’язи живота.

Пийте зелений чай. Він містить необхідні антиоксиданти, які беруть участь у розщепленні жиру з боків, і допомагає зробити живіт плоским.

Не допускайте почуття голоду. Великі перерви між прийомами їжі призводять до переїдання. Якщо ви відчуваєте легке відчуття голоду, а до обіду ще година, з’їжте натуральний йогурт або випийте чашку зеленого чаю.