Біг і його основні правила

Катерина

Updated on:

Вважається, що біг – це один з найважливіших видів навантаження в фітнесі. Йому присвячено дуже багато часу в тренуваннях. Кілька років тому проводилися дослідження, щоб з’ясувати, як біг впливає на людину. Вчені зробили висновок, що біг дуже корисний, якщо дотримуватися певних правил і умов.

bigpravila

Всім відомо, що під час бігу відбуваються деякі зміни в кровообігу. Наприклад, серце починає качати більше крові і збільшується функція скорочення. Крім цього, пробіжки допомагають підвищити імунітет – в складі крові зростає кількість еритроцитів і лімфоцитів, а також імуноглобуліну. Деякі дослідження показали, що таке активне проведення часу сприяє зрушенню в системі, яке захищає організм від пухлин. Саме завдяки тому, що стає більше кисневої ємності в крові, підвищуються всі захисні функції організму.

Пробіжки допомагають продуктивно і стрімко скинути вагу, так як всередині починає швидко активуватися жировий і ліпідний обміни. Під час бігу людина витрачає свої калорії, покращує функції печінки і вуглеводного балансу, а також пригнічує відчуття голоду. Тому, якщо ви бажаєте схуднути, вам потрібно бігати.

Щоб починати бігати потрібно вибрати хороший зручний спортивний костюм, в якому можна пересуватися де завгодно, в будь-якій місцевості при будь-якій погоді. Зверніть увагу на взуття, воно повинно бути зручним. Якщо ви страждаєте плоскостопістю, вам потрібно прокласти в взуття спеціальні ортопедичні супінатори.

bigkorist

. . . . . .

Зазвичай при бігу напружуються задні м’язи стегна і ікри ніг. Тому перед пробіжками важливо влаштувати собі розминку, яка допомогла б налаштуватися на біг і підготувати м’язи до навантаження. Для розминки можна використовувати такі вправи: присідання, нахили вперед і назад та розтяжки.