Качаємо сідниці не виходячи з дому

Катерина

Updated on:

Красива фігура з тонкою талією, підтягнутими грудьми і опуклими сідницями – це мрія кожної жінки. Тим більше, що жінки з гарною фігурою, як правило, більш самовпевнені, у них позитивні погляди на життя, менше страждають проблемами зі шкірою.

kachaemosidnicivhati

Здавалося б, що немає нічого надто складного для підтримки своєї фігури в певних рамках: правильне харчування, спорт, прогулянки на свіжому повітрі і цього досить! Однак, багато жінок довгі роки уникають дієти, зайнять спортом, посилаючись на втому і зайнятість.

Якщо ви відноситеся до тієї категорії жінок, які «вічно» зайняті і у вас бракує часу на фітнес, тоді вам, неодмінно, варто ознайомитися з простими вправами, які подарують вам пружніми сідницями:

1) Присідання. Для того щоб швидше отримати бажаний результат, для початку дану вправу можна робити кілька разів на день по десять разів. Важливо щодня збільшувати кількість вправ.

Читайте також: Готуємо тіло до пляжного сезону

2) Ходьба по сходах. Відмовтеся від ліфта, навіть якщо у вас в руках знаходяться важкі сумки, адже це дуже простий і дієвий спосіб швидко накачати сідниці без особливих зусиль.

3) Присідання з гантелями. Це дозволить вам привести в порядок і м’язи рук, і м’язи ніг.

4) Підняття тазу. У перші дні, дану вправу слід виконувати в такий спосіб: лежачи на підлозі, ноги повинні бути зігнуті в колінах і ви повинні піднімати таз вгору. Надалі, вправу можна трохи ускладнити, додавши яку-небудь вагу в районі тазу.

5) Нахили вперед. Ця вправа – відмінне рішення для роботи над м’язами сідниць, а також для талії. Все, що необхідно зробити, це з рівною спиною виконувати нахили вперед, вправо і вліво.

Однак, для того щоб грунтовно полюбити спорт і все, що з ним пов’язано слід також внести в своє життя не тільки заняття простими вправами, але і змінити свої інтереси: захопитися грою в футбол, волейбол, баскетбол або в теніс, що дозволить забути про шкідливі перекуси, і проводити своє дозвілля за активною грою.