Болгарські випади

Катерина

Updated on:

Сьогодні пропонуємо розібратися, що таке Болгарські Випади і чим вони відрізняються від класичних? Вся різниця від класичних в тому, що задня нога спирається на підвищення.

bolgarski_vipadi

Техніка виконання:

1) Візьміть гантелі в руки і станьте спиною до лави.

2) Покладіть на лаву ногу і прийміть вихідне положення.

3) Повільно опустіться на робочій нозі, кут в колінному суглобі повинен бути не менше 90 градусів, чим нижче опускаєтесь тим краще опрацьовуються сідниці.

. . . . . .

4) Тримайте спину прямою.

bolgars

5) Коліно не повинне виходити за лінію ступні.

6) Не доходячи до повного розпрямлення робочої ноги, починайте нове повторення з опусканням вниз.

7) Робіть рух плавно без ривків, відчуваючи біль в сідницях.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Болгарські випади впливають на мускулатуру передньої і задньої поверхні стегон, а також відмінно опрацьовують сідничні м’язи. Ця вправа допомагає надати ногам і сідницям рельєфну окреслену форму.

Болгарські випади рекомендується виконувати спортсменам, у яких вже є тренувальний досвід. З технічної точки зору вправа є не найпростішою. Це обумовлено тим, що вам потрібно не тільки здійснювати всю роботу м’язами однієї ноги, замість двох, але і тримати при цьому баланс.

Крім іншого, вправа чудово підходить для тренувань в домашніх умовах. Вона не вимагає додаткового приладдя. Ви можете робити болгарські випади перед телевізором, поставивши опорну ногу на диван, і при цьому отримаєте відмінне тренування.