Бурпі – вправа для спалення жиру

anna

Updated on:

Бурпі є одним з кращих вправ для спалювання калорій. Дана вправа дозволяє опрацьовувати відразу всі групи м’язів – ноги, прес, руки. В цій вправі ви самостійно контролюєте навантаження, темп виконання і деякі елементи ви можете змінювати індивідуально, які підходять саме вам. Надзвичайно добре відображається виконання вправи на серцево – судинній системі та збільшується витривалість.

Техніка виконання бурпі:

1. Прийміть положення присід, в якому долоні розташовані на підлозі перед собою.

1burpi-vprava-dlya-spalennya-zhiru

2.Вистрибніть ногами назад, ваш корпус повинен бути в такому ж становищі як для віджимань.

2burpi-vprava-dlya-spalennya-zhiru

3. Зробіть віджимання від підлоги.

3burpi-vprava-dlya-spalennya-zhiru

4. Без паузи поверніться в положення присідки.

1burpi-vprava-dlya-spalennya-zhiru

5. Вистрибніть вгору якомога вище, тягніться руками вгору.

burpi-vprava-dlya-spalennya-zhiru

Вправа бурпі є надзвичайно різноманітною, практично кожен завзятий спортсмен рано чи пізно придумує і виконує дану вправу так як підходить саме йому. Але існують вже компекси даної вправи, які розповсюдились серед фітнес-програм – з підтягуванням на перекладині, з стрибком через тумбу, з підйомом ніг у висі, з взяттям штанги на груди, з підняттям колін до грудей, з бігом на місці. Список можна продовжувати нескінченно.

Тест 100 Бурпі

За допомогою даної вправи можна легко перевірити власну фізичну підготовку, пройшовши так званий тест 100 бурпі. Суть тесту полягає у виконанні 100 повноцінних класичних бурпі за мінімальний час.

Це може здатися просто на перший погляд, проте після перших 35 разів виконання бурпі, ви зрозумієте, що навіть просто закінчити даний тест зовсім не просте завдання. Якщо укладетеся менш ніж за 15 хвилин, ви в хорошій формі.