Як прибрати живіт без дієт

Катерина

Updated on:

Виконуйте вправи, які зміцнюють м’язи живота. Повторюйте кожну по двадцять – тридцять разів, здійснюючи по два – три підходи. Навантаження збільшуйте поступово, у міру адаптації.

prybraty_gyvit

а) Лежачи на спині, схрестивши ноги, підніміть їх вгору. Не допомагаючи собі руками, тягніть їх ще вище, відриваючи сідниці від підлоги. Живіт повинен бути втягнутий, м’язи напружені. Вправа досить складна, але дуже ефективна, якщо ви хочете прибрати живіт.

б) Лежачи на спині, заведіть руки за голову, зігніть ноги в колінах і відірвіть шкарпетки від підлоги. На видиху напружте м’язи живота і підніміть верхню частину тулуба, на вдиху поверніться у вихідне положення.

в) Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, тримайте їх паралельно підлозі, руки заведіть за голову. Тягніться правим ліктем до лівого коліна, потім навпаки. Такі скручування допомагають прибрати живіт, формують гарний виражений прес.

г) Лежачи на спині, покладіть руки під сідниці, піднімайте вгору прямі ноги. Не намагайтеся підняти їх високо, головне, робіть цю вправу з напругою.

д) Лежачи на боці, з витягнутими уздовж тіла руками, піднімайте одночасно ноги і верхню частину тулуба. Вправа прибирає непотрібні жирові відкладення на животі, робить талію тонше.

. . . . . .

Також потрібно доглядати за областю живота. Елементарний самомасаж, що проводиться регулярно, приведе ваш животик в порядок. Ніжно і акуратно масажуйте цю область, обов’язково за годинниковою стрілкою. Пощіпуйте шкіру до легкого почервоніння, це зробить її більш пружною і еластичною.

Під час прийняття душу або ванни розтирайте область живота жорсткою мочалкою. Використовуйте скраб для тіла – це зробить шкіру не тільки більш ніжною і доглянутою, а й більш сприйнятливою до подальших косметичних процедур.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Втирайте в шкіру живота всілякі зміцнюючі засоби: гелі, креми, лосьйони. Робіть обгортання – розведіть пакетик блакитної глини теплою водою до сметаноподібного стану, нанесіть на область живота, оберніть харчовою плівкою. Зверху додатково укутати теплим пледом, відпочиньте не менше півгодини, прийміть душ.

Ведіть активний спосіб життя. Прибрати живіт допоможе плавання, якщо є така можливість, обов’язково скористайтеся нею. Ходіть якомога більше пішки, в швидкому темпі, це насичує організм киснем, нормалізує обмінні процеси, наближає фігуру до ідеалу.

Крутите обруч. Найкраще придбати з масажними насадками, такий обруч допоможе прибрати живіт в максимально короткі терміни. Спочатку може бути трохи неприємно і болісно, ​​але поступово ви звикнете до цих відчуттів, і, крім того, станете відчувати все більше задоволення при погляді на свій постройневшей животик.