Чи можна жінці піднімати гантелі і штангу

Катерина

Updated on:

Думки про те, чи можна жінці тренуватися з обтяженнями, різні. Хтось категорично проти, щоб представниці прекрасної статі тягали штангу або використовували при заняттях спортом гирю, а хтось навпаки вірить у користь роботи з важкими вагами.

chi_mozhna_zhinci_pidnimati

Отже, зваживши всі за і проти, ми спробуємо розібратися, чи можна жінці піднімати не тільки штангу і гантелі, а й інші обважнення.

Плюси і мінуси роботи з обтяженням для жінок

Багато хто говорить, що дівчатам не можна працювати з обтяженнями через те, що представниці прекрасної статі набагато слабше чоловіків. Але всі ми знаємо, що кожна людина індивідуальна, тому є багато жінок, які набагато сильніше і краще фізично розвинені, ніж більшість представників сильної статі.

. . . . .

Отже, а тепер перейдемо до плюсів роботи зі штангою і гирею для дівчат:

– Тренування з навантаженням дають велике навантаження на м’язи, завдяки чому ефективність занять підвищується, тому якщо ви хочете, щоб м’язи різних областей тіла були дійсно помітними – використовуйте додаткову вагу;

– Дівчата, які виконують вправи зі штангою – стають більш витривалими і сильними;

– Зміцнюються кістки при використанні ваги в спортивних заняттях;

– При гарній і правильній роботі з обтяженнями кожна частина тіла стає міцнішою, завдяки чому знижується ризик отримати травму;

– Відповідно до новітніх досліджень, тренування з адекватною вагою нормалізують тиск, знижують рівень шкідливого холестерину в крові, покращують роботу серцево-судинної системи, а також зміцнюють імунітет і є профілактикою злоякісних пухлин;

Читайте також: Як правильно віджиматись від підлоги (Відео)

Мінуси роботи з обтяженнями для жінок

Якщо дівчина не знає, як підібрати для себе додаткову вагу плюс до цього виконує вправу, не знаючи правильної техніки – це загрожує серйозними проблемами, одними з яких є: грижа живота і хребта, розтягнення зв’язок, опущення нирок, варикозне розширення вен, гематома різного характеру та ін.

. . . . .

Пам’ятайте, що ні в якому разі не можна тренуватися з обтяженнями, якщо є захворювання, при яких заборонено використовувати додаткову вагу. Нашкодити своєму організму дуже просто, а от відновити його – досить таки складно, тому в першу чергу потрібно думати не про зовнішній вигляд, а про здоров’я!

Чи можна дівчині піднімати штангу і гантелі? – Так, можна, але, по-перше, для початку потрібно пройти повне обстеження, щоб переконатися, що такі заняття не зашкодять здоров’ю, по-друге, займатися з навантаженням найкраще під наглядом професіонала (тренера), після отримання всієї необхідної інформації вже можна тренуватися самостійно в домашніх умовах.