Як тренуватися з гантелями вдома

Катерина

Updated on:

У багатьох людей є вдома гантелі, але багато так і не знають як за допомогою них можна набрати м’язову масу і привести своє тіло в відмінну спортивну форму.

ganteli_doma

Ось список вправ з гантелями, при виконанні яких вдома ви за місяць зможете похвалитися “новим” тілом:

1) Згинання рук з гантелями. Дана вправа у бодібілдингу є аналогом згинань штанги з гантелями і вона відмінно пропрацює ваші біцепси.

2) Випади з гантелями. Ця вправа відноситься до числа важких вправ, служить для опрацювання біцепса стегна і сідничних м’язів. Вправу дуже легко виконувати вдома з гантелями. Багато чемпіонів саме за допомогою даного руху наростили відмінні м’язи задньої поверхні стегна.

3) Віджимання широким хватом на гантелях. Ця вправа є повним аналогом жиму лежачи штанги, яка нарощує загальну масу грудних м’язів, а також спину. А віджимання на гантелях дозволяють ускладнити це завдання, тим самим наближаючи зростання м’язів. Виконання вправи абсолютно аналогічне звичайним віджимань широким хватом, але тільки руки поставлені на гантелі для більшої розтяжки грудних м’язів.

4) Підйом гантелей над головою сидячи. Дана вправа допомагає атлетові наростити дельтовидні м’язи і надати їм форму. Включивши вправу в свою щоденну програму тренувань, вже через кілька тижнів ви помітите ефект, який вони вам принесуть.

Читайте також: Як правильно віджиматись від підлоги (Відео)

5) Глибокі присідання з гантелями в руках. Взагалі присідання в бодібілдингу вважаються одними з найважчих вправ, які будують не тільки масу ніг, але і загальну масу тіла. Виконуючи цю вправу ви зміцните ноги і скинете зайву вагу за рахунок спалювання калорій.

. . . .

6) Бічні нахили з гантелями стоячи. Вправа, яка будує косі м’язи живота і звужує талію. Тим, хто мріяв про вузьку талію, рекомендується виконувати цю вправу в першу чергу.

Існує також безліч інших вправ з гантелями, але перераховані вище є найбільш ефективними при тренуваннях в домашніх умовах.