Чи можна зменшити жирові відкладення в окремих місцях

Катерина

Updated on:

Багато спортсменів, очевидно чули про велику кількість вправ, спрямованих на зменшення жирової тканини на певній ділянці тіла, ну, зрозуміло, найчастіше розписуються вправи для талії. А в цій статті, ми б хотіли розглянути актуальне питання: “А чи можна зменшити жирові відкладення на окремій ділянці тіла?”

zhirove_vidkladennya_v_okremih

Ні фізичні вправи, ні дієти, ні хірургічні методи лікування не можуть позбавити від жиру, в якомусь одному конкретному місці, наприклад в стегнах, талії та ін. Тому зменшити кількість жиру на окремій ділянці можна тільки за допомогою зниження всієї жирової маси тіла.

. . . . .

Будь-яке фізичне навантаження зменшує жировий запас всього організму, а не тільки з місцевих жирових відкладень. Ось, наприклад, розглянемо тенісистів. У них є домінуюча рука, яка схильна до фізичного навантаження в більшій мірі, ніж інша. Але шкірно-жирові складки на трицепсах обох рук мають однакову товщину.

Читайте також: Як правильно віджиматись від підлоги (Відео)

Тренування специфічної області підвищує м’язовий тонус і може зовні зробити людину стрункіше. Наприклад, локалізоване навантаження, таке як присідання, може привести до істотного зменшення об’єму талії. Це відбувається в основному через зміцнення м’язів живота, в результаті вони краще стримують живіт, не даючи йому відвисати і випинатися, як було до виконання вправ. Ну, звичайно ж, відбувається і зменшення жирових запасів, але тільки по всьому організму, в тому числі і в потрібній зоні.

Головний принцип схуднення – витрачати більше калорій, ніж споживаєш.