Чому не ростуть сідничні м’язи

Катерина

Updated on:

Правильне присідання відмінно зміцнює м’язи стегон, сідниць, пресу, квадріцепсів, спини і підколінні сухожилля та відмінно позначаються на балансі та координації.

Але часто буває так, що сідничні м’язи не ростуть. З чим це пов’язане та як цього уникнути поговоримо далі.

sportivna8

Чому не ростуть сідничні м’язи

1. Дуже маленька вага при тренуванні

Це найпоширеніша причина. Неможливо отримати красиві сідниці присідаючи або роблячи випади з 1кг гантельками. Ми розуміємо, що у багатьох є обмежувальні фактори у вигляді хворої спини або колін, які не дозволяють використовувати важку вагу. Тоді вам потрібно поставити перед собою завдання зміцнити слабкі м’язи, вилікувати хворі суглоби, і поступово починати збільшувати вагу.

sportivna45

2. Техніка виконання

Найбільша проблема, яка впливає на ріст сідниць – техніка виконання вправи. Якщо ваші присідання не до кінця виконані правильно, або випади у вас коротенькіе – не чекайте збільшення сідниць. Вам потрібно працювати над технікою виконання вправи, а також попросити у тренера, щоб він допоміг вам у цьому. Правильна техніка виконання кожної вправи – перший крок до успіху.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

3. Відсутність періодизації

Постійна робота на пампінг не дасть вам росту м’язів. Багато хто скаржиться, що за 40 хвилин силової роботи недостатньо втомлюються. В цьому випадку вам потрібно працювати з вагою побільше і дожимати до останнього. Надто часті тренування сповільнюють ріст м’язів, адже вони не встигають відновлюватися.