Переваги ранкових тренувань

Катерина

Updated on:

Приймати рішення про необхідність будь-якого виду тренінгу потрібно виходячи з індивідуальних особливостей. Немає програми тренувань, яка б підходила без винятку всім. Вид навантажень, частота та інтенсивність тренувань повинні підбиратися тільки з урахуванням ваших особливостей. Це стосується і ранкових тренувань.

sportivna2a

Переваги ранкових тренувань

1. Коли ви прокидаєтеся вранці після 8-12-годинного голодування, сховища глікогену виснажені. Тренування за таких умов змушують організм мобілізувати жир, так як глікогену недостатньо.

. .

2. Споживання їжі викликає вивільнення інсуліну, який заважає мобілізації жирів. Вранці в організмі найменше інсуліну, отже, ви спалите більше жиру саме в цей час.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

3. Після нічного сну в крові найменше вуглеводів (глюкози), значить, ви можете спалити більше жиру.

4. Якщо ви їсте перед тренуванням, то спалите саме ці вуглеводи, а не жир.

sportivna2

5. Коли ви тренуєтеся вранці, метаболізм залишається підвищеним весь день. Якщо ви влаштовуєте свої кардіотренування ввечері, то спалюєте калорії тільки в цей час, що дуже добре, але ви не отримаєте підвищеного метаболізму в наступні години, так як ляжете спати.

6. Ранкові тренування піднімуть рівень вашого метаболізму на весь день.

Отже, можна зробити такі висновки, що ранкові тренування корисні для вашого організму. Проста ранкова прогулянка, швидким кроком до сніданку, дозволить підготувати ваш організм до робочого дня.