Чотири простих способи спалити 500 кілокалорій

Катерина

Updated on:

Секрет стрункого і здорового тіла криється в регулярній фізичній активності. Якщо вам потрібно швидко спалити зайві калорії, не відвідуючи для цього тренажерний зал, то наступні чотири способи точно вам сподобаються.

spaliti500kalorii

Аквааеробіка (530 ккал за годину)

Змусити себе зібратися і піти в спортзал дуже непросто, тому ми пропонуємо провести тренування на воді. Від аквааеробіки ви отримаєте набагато більше задоволення, тому досягти поставленої мети буде простіше. Біг, стрибки, махи руками і ногами в воді вже через годину тренування дадуть результат.

Регулярні заняття допоможуть не тільки оперативно спалювати зайві калорії, а й стануть відмінним способом емоційного розвантаження.

Якщо з якихось причин вам не сподобалося виконувати такі вправи під водою, то можна просто поплавати. Але в цьому випадку варто дотримуватися хорошого темпу і використовувати спортивні види плавання. Найефективніші для спалювання жиру стилі – це батерфляй і плавання на спині, потім брас і кроль.

Тренування в танцювальному гуртку (500 ккал за 1,5 години)

Енергійні рухи під музику – це не тільки весело, але й корисно для здоров’я! Причому музичні напрямки не мають значення. Навіть якщо ви будете рухатися під вальс, то витратите енергії більше, ніж під час швидкої ходьби.

Всього година танців дасть позитивний результат, а також допоможе зарядитися позитивною енергією.

Для занять не обов’язково відвідувати танцювальний зал і заучувати рухи, танцювати можна і вдома. Потрбіно включите музику і дати свому тілу свободу. Імпровізація – це завжди цікаво і незвично.

Прогулянка на конях

Прогулянка на коні позбавить від зайвих 500 кілокалорій за декілька годин. А якщо трохи прискоритися, то домогтися поставленої мети можна в півтора рази швидше.

Бонусом ви отримаєте не тільки гарний настрій, але і можливість поспілкуватися з твариною, поліпшити поставу і координацію рухів.

Степ-аеробіка (500 ккал за 1 годину)

Швидше за все досягти результату допоможуть тренування з платформою. Постійні заняття прокачають сідниці і литкові м’язи, а також зміцнять серце і судини.

Замість степ-аеробіки можна просто побігати або пострибати по сходах в парках або на стадіонах.