Кращі види спорту в літній період

Катерина

Updated on:

Під час літньої спеки не дуже хочеться займатися фітнесом. Однак саме влітку можна урізноманітнити свій фітнес-режим і замінити задушливий зал заняттями на свіжому повітрі.

litosport

Кращі види спорту в літній період

1) Плавання – спорт, який покращує загальний стан здоров’я. Плавання рекомендовано людям для розробки м’язів, при сколіозі, варикозі і інших захворюваннях. Даний вид спорту відмінно зміцнює серце і судини, сприятливо діє на нервову систему. Плавання приносить емоційне задоволення. За годину плавання організм спалює від 300 до 600 ккал, все залежить від інтенсивності навантаження.

2) Піший туризм – спосіб відпочити і отримати нові враження. Можливо, ви не поринете в море адреналіну, але точно розслабитеся. А ще ходьба допомагає схуднути. За годину руху при 4-6 км / год, наприклад, організм витрачає близько 200-400 ккал.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

3) Серфінг – вид спорту, який відмінно підходить для тих, хто любить кататися на скейтборді і плавати. Вважається, що саме у серферів найкрасивіші тіла. Серфінг – це чудове кардіотренування, яке допомагає опрацювати верхні м’язи тіла і ніг. За годину тренування можна спалити близько 400 ккал.

4) Біг – універсальний і простий вид спорту. Під час бігу працюють м’язи стегон, гомілок і стоп, а правильні і інтенсивні рухи руками допоможуть не тільки поліпшити якість бігу, але і пропрацювати м’язи спини і преса. Бігун цілком може спалити 500-600 ккал за годину. Для тих, що худнуть найбільш ефективним буде інтервальний біг. Він допоможе спалити більше 800 ккал за годину.

5) Командні види спорту – це діяльність, при якій команда докладає спільних зусиль з досягнення кінцевої мети, якої зазвичай є перемога. Об’єднуйтеся сім’ями і влаштовуйте змагання з футболу, волейболу, водного поло, баскетболу. Ви зможете непомітно для себе спалити до 1000 ккал.

Ви ознайомилися з найбільш поширеними видами спорту в літній сезон. Але не зупиняйтеся тільки на цих видах фізичної активності, адже існує безліч інших видів спорту.