Що необхідно взяти у похід?

DaydreamerGreen

Updated on:

v_pohid_1

Зібрались в гори? Чи може в ліс? На озера? Можливо кудись, де ще не бували, чи якесь знайоме місце? Як би там не було, часто саме із речима, виникають проблеми. То щось забув, то щось не вміщається, іноді доводиться робити вибір. Тож, які речі не варто забувати вдома, коли вирушаєте у похід? Список важливих речей, котрі взяти із собою просто необхідно!

Компас та карта

Аби ваша подорож не завершилась, так і не почавшись, радимо вам взяті із собою карту (також радимо обклеяти її скетчем аби чимсь що захищає від вологи) та компас. Навіть якщо вам здається, що маршрут ви знаєте. Карта допоможе краще орієнтуватись, знаходити додаткові чи коротші маршрути, додаткові джерела води.

. . .

Одяг та взуття

Для походу підійдуть навіть звичайні кеди чи кросівки, головне, розношенні, адже натирання ніг – серйозна проблема, що може дуже сповільнити вашу подорож. І все ж, від натирань ніхто не захищений, тож візьміть із собою пластир та запасне взуття (можливо босоніжки, абощо).

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Взяти із собою корисно буде зайву пару теплих шкарпеток, кепку, водонепроникну куртку із капюшоном, теплий светр, кілька футболок, рукавиці, тепле спіднє. Весь одяг радимо тримати в пакеті, аби захистити його від намокання.

Захист від дощу

Якщо ваш похід бере ціль на Карпати, пам’ятайте: літо в Карпатських горах – сезон дощів. Намочити всі речі, застудитись – дуже просто. Тож аби уникнути цього, купіть дощовик. І майте на увазі, ті дощовики, що продаються на ринках – непридатні для походів. Купіть накидку або пончо, що закриватиме не лише вас, а й рюкзак із речима.

Кружка, ложка, тарілка та ніж

Як показує практика, саме ці речі забувають найчастіше. У поході важливо мати із собою посуд. Кружка, ложка, тарілка та ніж – все, що вам потрібно. Вилку брати не потрібно, її прекрасно замінить ложка. Також не варто брати із собою важкий посуд, або посуд, що може розбитись.

Палатка

Палатка має бути не важкою, адже вам іще її нести. Якщо ви подорожуєте із друзями, то хтось може нести важку палатку, а інші – речі. Але якщо ви один, краще купити легку, невеличку палатку із водонепроникним брезентом.

Аптечка

Багато туристів нехтують аптечкою, і дуже дарма. Якщо у вас є якісь особисті медикаменти – візьміть їх із собою. У будь якому випадку, завжди варто взяти «медичний мінімум»: бинти, йод, прості медикаменти

.

Ліхтарик

Можете так ним і не скористатись, а може й врятувати вам життя – це ліхтарик, незамінна річ у поході. До речі, цікава порада: у палатці прикладіть ліхтарик до пляшки із водою, і палатка наповниться приємним, розсіяним світлом.