Головні правила сушки тіла

Катерина

Updated on:

Мінімізація відсотка жиру – не найпростіше завдання для людини без досвіду. Якщо ви вирішили підсушитися, варто врахувати чинники, що впливають на кінцевий результат. З нашого матеріалу ви дізнаєтеся про ті правила, які допоможуть вам максимально швидко і успішно досягти мети.

golovnipravila_sushki

Жирові відкладення не тільки псують фігуру, але і являють собою велику загрозу для здоров’я людини. Точкове відкладення жирів поступово може перерости в ожиріння, яке сьогодні зустрічається все частіше. Його суть в тому, що жири починають відкладатися не в підшкірних шарах талії, а між внутрішніми органами людини. Це погано позначається на їх роботі і призводить до порушення метаболічних процесів, гормонального фону, варикозного розширення вен та інших неприємних наслідків. Найнебезпечніший вид жирових відкладень – це відкладення в черевній порожнині, що найчастіше зустрічаються серед чоловіків.

Головні правила сушки тіла

При правильному харчуванні і регулярних фізичних навантаженнях, не буде підстав переживати, що ви зустрінетися з такою проблемою. Ну а якщо ви хочете домогтися оптимальної кількості жиру в організмі, такі рекомендації для вас:

1)Пийте більше води

Вода допоможе вам стимулювати метаболічні процеси, позбутися почуття голоду і безперервно виводити з організму продукти обміну речовин.

2) Розділіть вуглеводи і жири

Будь-який спортсмен скаже вам про те, що для ефективної сушки необхідно розділяти прийом вуглеводів і жирів. Такий спосіб прийому їжі пов’язаний з тим, що змішування цих органічних речовин призводить до підвищення рівня інсуліну. Якщо вашою метою є зниження підшкірного жиру, то слід приділити цьому правилу особливу увагу. Після прийому їжі, насиченим вуглеводами, має пройти як мінімум три години, після закінчення яких можна вживати жирні продукти, і навпаки.

golovnipravilasushki2

3) Перехід з правильного харчування на шкідливу їжу

Такий різкий перехід тільки зашкодить вашому здоров’ю, і відіб’є бажання займатися далі. Якщо у вас вистачило сили волі, щоб кілька місяців харчуватися правильно, то і сьогодні можна обійтися без шкідливої їжі.

4) Не виключайте вуглеводи

Ні в якому разі не робіть спроби різко прибрати вуглеводи з раціону. Щоденне вживання фіксованої кількості вуглеводів, а після різка відмова від них може погано позначитися на психічному здоров’ї. Звичайно, таке сміливе рішення, може бути, і допоможе ближче підібратися до своєї мети.

5) Включіть в раціон амінокислоти

Якщо ви вирішили знизити відсоток підшкірного жиру в своєму тілі, то амінокислоти – ваш найкращий помічник. Але важливо користуватися тільки якісними препаратами від сумлінних виробників.

6) Підвищуйте темп кардіотренування

Багато людей вважають, що для ефективного спалювання жиру потрібен не високий темп роботи, а висока тривалість кардіотренування. Однак уже давно на практиці доведено, що 10-хвилинна силове тренування два-три рази на тиждень прискорить процеси спалювання жиру в стані спокою. Крім того, набагато ефективніше буде витрачатися енергія протягом всього дня. Якщо до цього ви дотримувалися першого методу, то потрібно поміняти план тренувань, знизивши час на кардіотренування, але збільшивши інтенсивність їх виконання.