Готуємо тіло до літа: 5 вправ для красивої фігури

DaydreamerGreen

Updated on:

tilo_do_lita

Літо вже не за горами, а літо – це саме та пора року, коли ми виїжджаємо на сонячні пляжі, оголюючи свою фігуру, якою б вона не була. І саме тому, якщо хочете виглядати стрункою до літа, займатись фітнесом потрібно починати вже сьогодні!

Ми порадимо вам всього 5 вправ із фітнесу, до котрих потрібно братись сьогодні, і розкажемо як їх виконувати, аби до літа виглядати стрункою красунею!

Присідання

Чудова та нехитра фітнесвправа, що зробить ваші ніжки стрункими та привабливими, підтягне сідниці та зміцнить спину.

Ноги ставимо на ширині плечей та повільно згинаємо в колінах, не відриваючи ступні від підлоги. Присівши утримуємо цю позицію близько десяти секунд та піднімаємось. Повторювати цю вправу варто 10-15 разів протягом трьох-чотирьох підходів.

Випади

Доповнення до присідань. Ця фітнесвправа зміцнить м’язи ніг та сідниць.

Руки на талії. Робимо невеличкий крок вперед та присідаємо, згинаючи передню ногу в коліні, а іншу тримаючи прямо так довго, як тільки вистачить сил. Цю вправу потрібно повторювати 8-12 разів у три підходи.

Випади при ходьбі

Ця нехитра фітнесвправа не лише зміцнить м’язи ніг та сідниць, а також покращить роботу серця. Це варіація попередньої вправи, з однією суттєвою різницею: повертаючись в початкове положення не зупиняємось, а нібито «продовжуємо іти», роблячи випади різними ногами по черзі.

Якщо вправа вдається, візьміть в руки гантелі, це допоможе підтягнути разом ще й руки та м’язи грудей. Вправу повторюємо 8-12 разів, три підходи.

Дивіться також як робити розминку перед пробіжкою.

Підйом ніг

Ця фітнесвправа дозволяє швидко добитись хороших результатів, існує дві основні варіації підйому ніг.

Перша – лягаємо на бік, ноги тримаємо разом. Тоді підіймаємо верхню тогу так високо, як тільки зможемо, і затримуємо її в повітрі на кілька секунд. Тоді повільно опускаємо ногу до нижньої. Повторюємо вправу 25 разів по три підходи. Виконуючи цю вправу ви здивуєтесь тому, як швидко ваші ноги стануть стрункішими а фігура привабливішою.

Друга варіація – лягаємо на спину та підіймаємо обидві ноги разом під кутом 90 градусів, тримаємо ноги разом. Піднявши ноги їх потрібно затримати в повітрі на 5-10 секунд і лише тоді повільно опустити. Якщо виконувати вправу старанно, то живіт стане плоским вже за кілька місяців тренувань.

Стрибки через скакалку

Згадуємо дитячі забави! Стрибки із скакалкою чудово позбавляють від целюліту, зміцнюють м’язи ніг та серця!