Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Готуємо тіло до пляжного сезону


Кожна дівчина мріє бути «королевою пляжу» і виглядати в купальнику так, щоб всі відпочиваючі дивилися їй услід і тихо заздрили. Але щоб з гордістю показувати своє тіло в бікіні, без вправ для фігури не обійтися!

tilodolita.jpg (113.01 Kb)

Наближається сезон відпусток - травневі свята і літо вже не за горами, а це означає, що пора починати підготовку свого тіла до пляжного сезону. Якщо ти хочеш стати володаркою красивої фігури, необхідно вже зараз починати займатися фітнесом.

. . . .
. .

Вправи для гарної фігури

Присідання

Ця вправа для фігури зробить твої ноги і стегна стрункими і спокусливими, а також приведе до ладу м'язи спини і сідниці.

Ноги на ширині плечей. Повільно присідай, згинаючи їх у колінах і не відриваючи ступні від підлоги, спина при цьому повинна бути пряма. Присідай так низько, як тільки зможеш, і утримуй цю позицію протягом 10 секунд. Повільно поверніться у вихідне положення, а потім повтори вправу 10-15 разів в три-чотири підходи.

Випади

Ця вправа для фігури - відмінне доповнення до присідань. Вона зміцнить м'язи ніг і сідниці, зробить їх ще більш привабливими.

Підйоми ніг

Підйоми ніг - дуже ефективна вправа для фігури, яка впливає відразу на кілька груп м'язів і допомагає швидко домогтися гарних результатів.

Ляж на спину і піднімай відразу обидві ноги під кутом 90 градусів, намагаючись тримати їх разом. Утримуй ноги у верхній точці протягом 5-10 секунд, а потім повільно опусти. У разі правильного і сумлінного виконання ця вправа зробить твій живіт плоским вже через декілька місяців регулярних занять.

Стрибки через скакалку

Настав час згадати дитинство і відновити ці тренування. Ти будеш здивована, але стрибки через скакалку - це дуже гарна вправа для фігури. Вона дозволяє позбутися целюліту. Крім того, ця вправа для фігури відмінно зміцнює серце і м'язи ніг.

За півтора місяці занять, за умови дотримання режиму правильного харчування, можна схуднути на 3-5 кілограм. Але досягнувши прекрасного результату, не можна зупинятися на досягнутому. Продовжуйте займатися, нехай навіть в більш простому і повільному темпі, але кожен день.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Prostoinfo.com! Become a Patron!Фітнес

Схожі публікації