Комплекс вправ в тренажерному залі для м’язів живота для жінок

anna

Updated on:

kompleks-vprav-v-trenazhernomu-zali-na-pres-dlya-zhinok

Ніхто не народжується з сталевими м’язами та кубиками на животі. Це все є результатом важких тренувань та здорового харчування.

Якщо вашою метою є плоский живіт та кубики на животі, то потрібно спочатку позбавитися від зайвої ваги та жиру в зоні живота. Тренування, яке ми пропонуємо вам, націлене на те, щоб вбити двох зайців одним пострілом.

Правильне харчування, фізична активність та правильний відпочинок – є запорукою гарної фігури. Зменшити кількість жиру в зоні живота лише силовими тренуваннями неможливо. В додаток до силових вправ рекомендується займатись бігом, плаванням, їздою на велосипеді, йогою, як мінімум – ходьбою.

Для того, щоб активно та продуктивно тренуватись, потрібно налаштувати себе, що для досягнення результату потрібно, як мінімум три місяці. Прекрасній статі притаманне бажання мати красиве тіло. Для того, щоб підготувати жіночий організм для інтенсивного навантаження рекомендується виконувати на протязі 1-2 тижнів такі вправи:

– Скручування на похилій лаві (ноги зафіксовані, здійснюється підйом верхньої частини тіла)

– Зворотні скручування на ній же (верх корпусу зафіксований, піднімаються ноги)

Оптимальне число повторень 10 – 15 разів на 2-3 підходи. Інтенсивність повинна бути не високою. Коли організм звикне до навантаження від цих вправ можна переходити до наступних.

Читайте також: Як правильно виконувати планку.

Приблизна програма тренувань для жінок на всі групи м’язів живота:

1. Підняття ніг на шведскій стінці 2-3 підходи по 10-20 разів

2. Нижнє скручування на горизонтальній лаві 2-3 підходи. Якщо немає ваги, то зробити 10-20 разів, якщо вага всетаки присутня тоді 10 разів.

3. Неповне скручування на похилій лаві 2 підходи по 10-15 разів.

4. Скручування на верхньому блоці 2 – 3 підходи по 15 -20 разів.

Притримуйтесь комфортного для вас темпу, особливо на перших двох тижнях. Відпочинок між підходами повинен бути не більше 2 хвилин.