Найдієвіші суперсети для сідниць

Катерина

Updated on:

Суперсет – це, як правило, 2 вправи, що робляться одним підходом, без відпочинку. Це дозволить значно збільшити інтенсивність тренування.

naidievishi_superseti

Присідання – Розведення ніг в тренажері

Ключові моменти присідань: більшу частину своєї ваги переносите на п’яти, коліна не повинні виходити вперед за шкарпетки, таз виводьте назад на максимум, спина повинна бути прямою, видихайте, коли робите підйом.

Ключові моменти в розведеннях ніг в тренажері: спина повинна бути прямою, корпус нахиляйте трохи вперед, розводьте ноги якомога ширше, потім зробіть маленьку перерву в піковій точці.

. . . .

Випади – Підйом тазу лежачи

Ключові моменти в випадах: більшу частину своєї ваги переносите на п’яту передньої ноги, коліно не повинне виходити вперед за носок, спина повинна бути прямою, видихайте при підйомі. Буде ідеально, якщо ви при поверненні в початкове положення не будете повністю розгинати коліна.

Ключові моменти в підйомі тазу: лопатки з зручністю розташуйте на лаві, вага (при використанні гантелі або штанги) в області таза, упор робіть на шкарпетки (більшою мірою), видих при підйомі, трохи затримуємося у верхній точці.

Читайте також: Як правильно віджиматись від підлоги (Відео)

Станова тяга на прямих ногах – Гіперекстензія з рівною спиною

Ключові моменти в становій тязі на прямих ногах: більшу частину своєї ваги переносите на п’яти, коліна трохи зігнуті, стегна відхиляйте назад, спина повинна бути прямою, видихайте при підйомі.

Ключові моменти в гіперекстензії з рівною спиною: спина повинна бути прямою, основний рух в тазостегновому суглобі, видихайте при підйомі.