Що робити відразу після тренування

Катерина

Updated on:

Останній підхід завершено. Що робити далі??? Начебто можна дозволити собі трохи розслабитися, адже зроблено стільки хорошої роботи. Але ні. Це лише початок.

szo_robiti_pislya_trenuvann

Ріст м’язів ще не почався, все якраз навпаки – м’язи після важкого анаеробного навантаження знаходяться в стані розпаду своїх білкових структур. І від того, як ви впораєтеся із завданням їх реанімації, буде залежати подальше ущільнення м’язових волокон, що веде до зростання м’язової маси по всьому тілу.

Після завершення комплексу вправ – потрібно заспокоїти свій організм, привести його в урівноважений стан. З цією метою виконайте недовгу заспокійливу серію вправ на розтяжку. Існує маса статичних розтяжок на всі основні м’язові групи. Ви завжди зможете познайомитися з ними. Виберіть три чотири рухи на все тіло і утримуйте кожну розтяжку протягом 30-45 секунд, потім повторіть її ще кілька раз. Витратьте трохи більше 5-10 хвилин – і ви побачите миттєвий ефект від її виконання.

Читайте також: Як правильно віджиматись від підлоги (Відео)

Тепер, змусивши свій організм зменшити обороти після важкого тренінгу з обтяженнями, можна подумати і про головне паливо для мускулатури – про білки, про протеїн. У цьому питанні також важливо бути послідовним. Якщо ви, наприклад, тільки-тільки вилізли з під штанги і відразу після цього закинули в себе літр протеїнової суміші на молоці, то не чекайте нічого доброго від власного шлунка. Травна система теж перебуває у стресовому стані і до неї завжди потрібно ставитися з повагою.

Дайте собі деякий час після заминки – прогуляйтеся по залу, подихайте спокійнійно та прийміть душ. Через 20-30 хвилин, можете дозволити собі випити протеїн. Найкраще вжити напій з великим відсотком білка (25-50 грам) і з невеликою кількістю розведених в ньому простих вуглеводів.