Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Що робити відразу після тренування


Останній підхід завершено. Що робити далі??? Начебто можна дозволити собі трохи розслабитися, адже зроблено стільки хорошої роботи. Але ні. Це лише початок.

szo_robiti_pislya_trenuvann.jpg (38.59 Kb)

Ріст м'язів ще не почався, все якраз навпаки - м'язи після важкого анаеробного навантаження знаходяться в стані розпаду своїх білкових структур. І від того, як ви впораєтеся із завданням їх реанімації, буде залежати подальше ущільнення м'язових волокон, що веде до зростання м'язової маси по всьому тілу.

Після завершення комплексу вправ - потрібно заспокоїти свій організм, привести його в урівноважений стан. З цією метою виконайте недовгу заспокійливу серію вправ на розтяжку. Існує маса статичних розтяжок на всі основні м'язові групи. Ви завжди зможете познайомитися з ними. Виберіть три чотири рухи на все тіло і утримуйте кожну розтяжку протягом 30-45 секунд, потім повторіть її ще кілька раз. Витратьте трохи більше 5-10 хвилин - і ви побачите миттєвий ефект від її виконання.

Читайте також: Як правильно віджиматись від підлоги (Відео)

Тепер, змусивши свій організм зменшити обороти після важкого тренінгу з обтяженнями, можна подумати і про головне паливо для мускулатури - про білки, про протеїн. У цьому питанні також важливо бути послідовним. Якщо ви, наприклад, тільки-тільки вилізли з під штанги і відразу після цього закинули в себе літр протеїнової суміші на молоці, то не чекайте нічого доброго від власного шлунка. Травна система теж перебуває у стресовому стані і до неї завжди потрібно ставитися з повагою.

Дайте собі деякий час після заминки - прогуляйтеся по залу, подихайте спокійнійно та прийміть душ. Через 20-30 хвилин, можете дозволити собі випити протеїн. Найкраще вжити напій з великим відсотком білка (25-50 грам) і з невеликою кількістю розлучених в ньому простих вуглеводів.Фітнес

Схожі публікації

Рекомендуємо