Основні правила сушки тіла

Катерина

Updated on:

Дуже важливо в процесі сушки отримати не тільки бажаний ефект для тіла, але і уникнути негативних наслідків для організму. Дотримання наступних правил допоможе Вам у вирішенні цих завдань.

pribrati_zhivi_thavka

Правило №1

Протягом усього дня підтримуйте стабільний рівень цукру, без стрибків вгору і спадів, для цього дотримуйтеся дрібного харчування (5-7 прийомів) і правильних продуктів.

Правило №2

Споживайте кількість чистої води = [свою вагу] х0,03. Прохолодна вода дозволяє витрачати більше енергії організмом на її утилізацію.

Правило №3

Навчіться рахувати калорії і поступово скорочуйте їх споживання, однак пам’ятайте, що урізання калорійності раціону за рахунок вуглеводів в кінцевому підсумку може призвести до виснаження запасів глікогену, який може викликати спалювання активної м’язової тканини.

Правило №4

Правильний процес сушки повинен займати від 8 до 12 тижнів.

Правило №5

Тренування на сушку має високу інтенсивність (велика кількість повторень, легкі ваги).

Правило №6

При урізання раціону за допомогою вуглеводів, збільште споживання пісного білка, щоб організм не спалював м’язи, зокрема з цифри 1,5-2 гр. до 2-3 гр.

Цікаве відео про заняття спортом

Правило №7

Якщо відбувається різке обмеження калорійності, то організм спробує запасти енергію про запас, сповільнюючи свій метаболізм. Помірне скорочення калорій (тижневе зменшення на 100-200 ккал), дозволяє організму переключитися на витрачання жирів і не вводити метаболізм в “застій”.

Правило №8

Жироспалювачі класу термогенікі ефективно стимулюють центральну нервову систему, збільшують виробництво норадреналіну, сприяють запобіганню метаболічного уповільнення і дозволяють жировим клітинам випускати і спалювати жир.

Правило №9

Приймайте по 5 гр ВСАА перед і ще 5 гр після тренування, а також за сніданком і перед сном.

Правило №10

Згодом всі дієти викликають уповільнення метаболізму, коли Ви “дійдете до ручки” і зрозумієте, що обмін речовин завис, завантажте себе на 1-2 дня хорошими вуглеводами і жирами. Таке розвантаження струсоне гормони щитовидної залози, і при поверненні до дієти Ви продовжите спалювання підшкірного жиру.

Правило №11

Передтренувальний прийом їжі повинен включати в себе білок швидкого засвоєння (сироватковий протеїн) і повільно-перетравлювані вуглеводи, вівсянка, хліб з цільного зерна.

Правило №12

Жири з більшості видів риб, здатні стимулювати розщеплення підшкірного жиру. Тому потрібно включати рибу в прийоми їжі хоча б 1 раз в день.