Особливості жіночих тренувань

Катерина

Updated on:

Іноді те, що ми робимо не є таким ефективним, через те, що ми робимо це не в правильному порядку. Світові фітнес-тренери розповіли, як правильно повинно проходити ваше тренування, щоб принести швидкий та ефективний результат. Пропонуємо вам ознайомитися з особливостями жіночого тренуання.

dotrimuites-cogo-poryadku-trenuvannya-i-vi-otrimaete-tilo-vashoi-mrii

Особливості жіночих тренувань

1. Жінкам потрібно менше вуглеводів. При однаковій інтенсивності жінки спалюють більше жиру і менше вуглеводів / білків, ніж чоловіки. Різниця як в нервовій, так і в гормональній системі (включаючи рівні естрогену). А ще у жінок вищий відсоток жиру, в тому числі – внутрішньом’язевого, тому організм використовує ту енергію, яка доступніше.

Менше калорій треба отримувати з вуглеводів і більше з жирів, що корисніше для серця і краще для хороших гормонів.

2. Жінкам потрібно більше повторень. У жінок більше м’язевих волокон I типу, а при силових тренуваннях II тип конвертується в I. Тому при однаковій силі жінки втомлюються менше, ніж чоловіки.

3. Жінкам краще не захоплюватися вибуховими вправами. Хоча жінки витриваліші, у чоловіків вища швидкість наростання сили. Тому результати у важкій атлетиці і силовому триборстві вище у чоловіків, однак при серйозних тренуваннях жінки наздоганяють.

4. Для жінок корисне спокійне кардіо. Оскільки навантаження високої інтенсивності жінкам треба зменшити, ефективніше займатися спокійним кардіо.

5. Жінкам краще піднімати повільніше. Жінки можуть зробити більше повторень, якщо піднімають штангу повільно, під контролем.

6. Жінки краще переносять метаболічний стрес. При однаковій силі жінки переносять метаболічні навантаження краще, ніж чоловіки. У них нижче артеріальний тиск під час вправ, тому більше крові і кисню надходить до м’язів.

7. Жінкам не потрібні великі інтервали відпочинку. При однаковому тренувальному обсязі жінки швидше відновлюються між підходами.

8. Жінки можуть тренуватися частіше. Живильні речовини краще доставляються до м’язів, тому м’язи менше руйнуються і швидше відновлюються.

Більшість жінок розуміє, що їм треба тренуватися інакше, але суспільство постійно тисне, примушуючи робити те ж, що і чоловіки. Робіть те, що у вас краще виходить. Використовуйте свої переваги.