Дотримуйтесь цього порядку тренування і ви отримаєте тіло вашої мрії

anna

Updated on:

dotrimuites-cogo-poryadku-trenuvannya-i-vi-otrimaete-tilo-vashoi-mrii

Іноді те, що ми робимо не є таким ефективним, через те, що ми робимо це не в правильному порядку. Світові фітнес-тренери розповіли, як правильно повинно проходити ваше тренування, щоб принести швидкий та ефективний результат. Представляємо вам 6 кроків, які повинен виконувати кожен, під час свого тренування, в точно зазначеному порядку.

Крок 1 – Розігрів

Всі знають, що перед початком тренування, обов’язково, потрібно робити розминку. Вона призначена для того, щоб розігріти ваші м’язи та підготувати їх до навантаження. Також добрим для вашого тіла буде проведення розтяжки та стрибків. Ще одним хорошим способом розігріти м’язи є пробіжка.

.

Крок 2 – Силове тренування

Після того, як ви розігрієтесь, прийшов час перейти до силового тренування. Оскільки у вас є багато енергії, ви зможете довше та ефективніше тренуватись.

Читайте також: Що таке стретчинг: користь, нюанси виконання та протипоказання

Крок 3 – Ізолюючі вправи

Після силового тренування переходьте до ізолюючих вправ. Ізолюючими вправами– називають вправи, при виконанні яких задіяна лише одна група м’язів, що працює ізольовано. Ці вправи зосереджені на якісному пропрацюванні (відшліфовуванні) лише одного м’яза.

Крок 4 – Кардіо тренування

4 частиною тренування є виконання кардіотренування. Оскільки у вас, ще має залишитись досить велика кількість енергії, яку ви не використовуєте під час силових тренувань, вам потрібне кардіо тренування. Вона буде корисним, якщо вашою метою є схуднення.

.

Крок 5 – Заключний етап

Після плідного тренування, обов’язково, потрібно охолононути. Не відправляйтесь одразу ж в душ. Можете походити по тренажерному залі, якщо є де або в біговій доріжці повільною ходою. Також можете зайнятись стрейтчингом і порозтягуватись.