Вправи для м’язів живота: фітнес вдома

DaydreamerGreen

Updated on:

stomach-1

Усі бажать тримати своє тіло у формі, але не у всіх є можливіть витрачати величезну частину свого часу на спортивні зали. Комуть заважає робочий розпорядок, комусь фінансовий стан, а хтось просто не може витрачати вільний час на поїздки до залу. Але не варто зневірюватись, завжди є вирішення! Ми пропонуємо вам спробувати три нескладні вправи для м’язів живота, котрі не вимагають у вас походів до спортивних залів, та котрі можна виконувати вдома.

. . . . .

Вправа перша

Ляжте на спину, руки сховайте під сідниці долонями вниз, витягніть пальці ніг, підніміть рівні ноги так високо, як зможете. Затримайтесь в цій позиції кілька секунд, потім опустіть ноги, під час опускання видихайте, під час підйому ніг – вдихайте. Вправу треба повторити 8 разів.

Також читайте: Як правильно виконувати планку:

Вправа друга

Ляжте на підлогу, руки покладіть під сідниці долонями вниз, зігніть ноги в колінах, перехрестіть в місці кісточок та розверніть, у такому положенні підтягуйте ноги до грудей. Вправу повторюють двічі по 20 разів.

Вправа третя

Ляжте на підлогу, зігніть ноги й починайте крутити уявні “педалі” – цю вправу всі добре знають під назвою “велосипед”. Її також виконують за два підходи по 20 разів.