Випади в тренажері Сміта

Катерина

Updated on:

Випaди – oдна з нaйпoпyляpніших впpaв для cтeгoн і cідниць. Випади в тренажері Сміта – це популярна вправа для розвитку м’язів передньої поверхні стегон і сідниць.

vipadismita

Сенс виконання вправи в тренажері в тому, що траєкторія руху фіксована, а це знімає навантаження з м’язів стабілізаторів корпусу і дозволяє зробити максимальний акцент на цільові м’язи.

Встаньте між стійками тренажера Сміта, візьміться за гриф широким хватом, поклавши його на плечі. Ліву ногу виставте вперед, а праву – відведіть назад так, щоб вони виявилися на відстані кроку. Права п’ята піднята, корпус прямий, лопатки зведені, м’язи живота напружені.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Зніміть гриф з запобіжника і опустіться в випад: в кінцевій точці руху ліве стегно повинно бути паралельно підлозі. Напружте м’язи сідниць і задньої поверхні стегон і, переносячи вагу на ліву п’яту, випрямтеся. Повторіть необхідну кількість разів, потім поміняйте ноги.

vipadi2smit

Виконуйте цю вправу як частину силового тренування 2-3 рази на тиждень, роблячи по 2-3 підходи з 10-15 повторів з кожної ноги і відпочиваючи по 45-60 секунд між підходами.

. . . . . . .

Виконуючи вправу, будьте обережні – не перестарайтеся з вагами, особливо на початковому етапі. Будьте розсудливі і починайте з простого – з вивчення і закріплення техніки та роботи з порожнім грифом або мінімальними вагами. Обов’язково працюйте в присутності тренера.

Один важливий нюанс – при найменших болях у хребті або навіть невеликому дискомфорті забудьте про цю вправу – вона не ваша. Випади в тренажері Сміта підходять тільки для гнучких дівчат з абсолютно здоровою спиною.