Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Випади в тренажері Сміта


Випaди - oдна з нaйпoпyляpніших впpaв для cтeгoн і cідниць. Випади в тренажері Сміта - це популярна вправа для розвитку м'язів передньої поверхні стегон і сідниць.

vipadismita.jpg (67.99 Kb)

Сенс виконання вправи в тренажері в тому, що траєкторія руху фіксована, а це знімає навантаження з м'язів стабілізаторів корпусу і дозволяє зробити максимальний акцент на цільові м'язи.

Встаньте між стійками тренажера Сміта, візьміться за гриф широким хватом, поклавши його на плечі. Ліву ногу виставте вперед, а праву - відведіть назад так, щоб вони виявилися на відстані кроку. Права п'ята піднята, корпус прямий, лопатки зведені, м'язи живота напружені.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Зніміть гриф з запобіжника і опустіться в випад: в кінцевій точці руху ліве стегно повинно бути паралельно підлозі.

Напружте м'язи сідниць і задньої поверхні стегон і, переносячи вагу на ліву п'яту, випрямтеся. Повторіть необхідну кількість разів, потім поміняйте ноги.

vipadi2smit.jpg (99.93 Kb)

Виконуйте цю вправу як частину силового тренування 2-3 рази на тиждень, роблячи по 2-3 підходи з 10-15 повторів з кожної ноги і відпочиваючи по 45-60 секунд між підходами.

. . . . . . .

Виконуючи вправу, будьте обережні - не перестарайтеся з вагами, особливо на початковому етапі. Будьте розсудливі і починайте з простого - з вивчення і закріплення техніки та роботи з порожнім грифом або мінімальними вагами. Обов'язково працюйте в присутності тренера.

Один важливий нюанс - при найменших болях у хребті або навіть невеликому дискомфорті забудьте про цю вправу - вона не ваша. Випади в тренажері Сміта підходять тільки для гнучких дівчат з абсолютно здоровою спиною.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Фітнес

Схожі публікації