Вправи, які допоможуть вам досягти досконалості

Катерина

Updated on:

Красиву фігуру просто неможливо уявити без округлих і підтягнутих сідниць. При цьому зовсім не обов’язково ходити в спортзал, адже попрацювати над собою можна і вдома. Все, що для цього потрібно – декілька гантелей і бажання стати краще.

prysidannya

Кожен день виконуйте по 3 підходи (2-3 хв.) з перервою 1 хв. після кожного. Таким чином, все тренування не повинно тривати довше 11 хвилин. І не пропускайте дні відпочинку: м’язам потрібен час для відновлення.

Вправа № 1

Це, по суті, звичайні присідання. Поставте ноги на ширині плечей, тримайте спину прямо і присідайте, витягнувши руки вперед. Спирайтеся на всю ступню цілком і зберігайте темп.

1doskonala

Важливо не нахилятися вперед, тримайте спину прямою.

Вправа № 2

Встаньте прямо і розставте ноги трохи ширше плечей (15-25 см). Ви можете взяти в кожну руку по гантелі. Видихніть і починайте присідати. Тримайте спину прямо і дивіться вперед. У нижній точці стегна повинні бути паралельні підлозі.

2doskonala

Не обов’язково брати відразу важкі гантелі. Повірте, 2 кг буде цілком достатньо. Коли м’язи звикнуть до навантажень, можна буде взяти більшу вагу.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Вправа № 3

Встаньте прямо, ноги повинні бути трохи ширше плечей. Спина пряма. Руки за головою, пальці зімкнуті в замок. Переконайтеся, що коліна знаходяться не на одній лінії з пальцями ніг.

3doskonala

Не нахиляйтеся вперед і тримайте тіло рівним. Під час виконання ви повинні відчувати роботу м’язів спини.