Як стрибати на скакалці, щоб схуднути

Катерина

Updated on:

Стрибки зі скакалкою розвивають витривалість, зміцнюють серцево-судинну і дихальну системи, допомагають позбавитися від зайвої ваги, зміцнюють м’язи ніг, роблять фігуру стрункою і привабливою.

yakskakatiszob_shudnuti

Щоб навчитися правильно стрибати зі скакалкою, не спотикаючись, потрібно спочатку навчитися просто стрибати на місці, і тільки після цього поєднувати всі рухи. Притискайте лікті до тіла, спину тримайте прямо.

Почніть з інтервального тренування. Протягом 30 секунд стрибайте, 30 секунд відпочивайте, потім хвилину стрибайте, хвилину відпочивайте і т.д. А потім визначте для себе постійну систему, по якій будете регулярно займатися .

Як підібрати скакалку?

Найважливіший момент при виборі скакалки – її довжина. Якщо ви зможете дотягнути кінці скакалки до пахв або трохи вище, наступивши на неї ногою, то вона підходить вам по довжині. Надто короткий і надто довгий шнур тільки приноситиме одні незручності.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Тим, хто хоче схуднути або позбавитися від целюліту, підійде скакалка з електронним лічильником стрибків або калорій. Тим, хто незадоволений формою своїх рук і плечей, варто вибрати скакалку з важкими металевими ручками.

Пам’ятайте, якщо у вас: проблеми з суглобами, колінними чашечками і хрящами, гіпертонія і серйозні серцево-судинні захворювання – стрибати на скакалці ЗАБОРОНЕНО