З чого почати тренуватися в 30 років

Катерина

Updated on:

Почати регулярно тренуватися (і не кинути це заняття через кілька тижнів) – в будь-якому віці не просте завдання. Але коли вам вже більше 30, і ви ніколи до цього спортом не займалися, то воно і зовсім здається нереальною. Звички сформовані, починати нове складно. Що робити?

30_rokiv

Прийміть той факт, що, якщо ви 30 років не займалися фізичною активністю, то на підготовку до інтенсивних тренувань може знадобитися час: місяці, роки.

. . . .

Тіло потрібно підготувати: навчити рухатися правильно, побудувати м’язовий корсет. Це вірний шлях, який приведе до здоров’я, а не травм. Починайте з любові до свого тіла.

Читайте також: Як правильно віджиматись від підлоги (Відео)

Пройдіть базові обстеження організму. Перевірте кров, серце і суглоби. Результати дадуть уявлення про стан здоров’я в цілому.

Найдіть персонального тренера. Завдання тренера – підібрати індивідуальне навантаження, навчити тіло коректним рухам. Вибрати тренера складно, пробуйте займатися з різними фахівцями і в підсумку знайдете потрібного.

Не йдіть відразу на групові тренування. На групових тренуваннях тренер фізично не може стежити за всіма і коригувати техніку виконання вправ. А правильна техніка – запорука мінімізацій травм в майбутньому.

Підготуйтеся до першого тренування. Розкажіть тренеру про своє життя, здоров’я, травми. Вам може здатися, що ця інформація зайва, але ні. Жоден тренер не хоче, щоб на його тренуванні хтось травмувався.