Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

З чого почати тренуватися в 30 років


Почати регулярно тренуватися (і не кинути це заняття через кілька тижнів) - в будь-якому віці не просте завдання. Але коли вам вже більше 30, і ви ніколи до цього спортом не займалися, то воно і зовсім здається нереальною. Звички сформовані, починати нове складно. Що робити?

30_rokiv.jpg (53.39 Kb)

Прийміть той факт, що, якщо ви 30 років не займалися фізичною активністю, то на підготовку до інтенсивних тренувань може знадобитися час: місяці, роки.

. . .
.

Тіло потрібно підготувати: навчити рухатися правильно, побудувати м'язовий корсет. Це вірний шлях, який приведе до здоров'я, а не травм. Починайте з любові до свого тіла.

Читайте також: Як правильно віджиматись від підлоги (Відео)

Пройдіть базові обстеження організму. Перевірте кров, серце і суглоби. Результати дадуть уявлення про стан здоров'я в цілому.

Найдіть персонального тренера. Завдання тренера - підібрати індивідуальне навантаження, навчити тіло коректним рухам. Вибрати тренера складно, пробуйте займатися з різними фахівцями і в підсумку знайдете потрібного.

Не йдіть відразу на групові тренування. На групових тренуваннях тренер фізично не може стежити за всіма і коригувати техніку виконання вправ. А правильна техніка - запорука мінімізацій травм в майбутньому.

Підготуйтеся до першого тренування. Розкажіть тренеру про своє життя, здоров'я, травми. Вам може здатися, що ця інформація зайва, але ні. Жоден тренер не хоче, щоб на його тренуванні хтось травмувався.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Фітнес

Схожі публікації