Найкращі краєвиди у Карпатах

anna

Updated on:

Усім відомо, що вище піднімаєшся, то ліпші краєвиди. Тому в Карпатах очі милуються ще на вокзалі – ви вже достатньо високо.

Петрос

petros

Петрос у масиві Чорногора – одна з найвищих українських гір. По висоті вона уступає Говерлі на якихось кілька десятків метрів, але зате саме з Петроса відкривається класний вид на ту саму Говерлу. Як бонус – людей тут зазвичай набагато менше, ніж на найвищій українській вершині.

Білий слон

bilyj_slon

Обсерваторія Білий слон розташована на горі Піп Іван Чорногірський, на протилежному від Петроса кінці Чорногори. Звідси можна роздивитись як саму Чорногору, так і сусідні Марморси. Ну і сам Білий слон – це руїни найвисокогірнішої споруди в Україні.

Близниці

drago

Гори Близниці розташовані поруч з гірськолижним курортом Драгобрат і саме звідси найлегше розпочинати сходження. Близниці – найвищі точки масиву Свидовець, де окрім мальовничих вершин ще є неймовірні високогірні озера. А ще тут можна зустріти напівдиких коней.

Піп Іван Мармароський

marmarosy

Не плутати з тим Попом Іваном, який в Чорногорі. Мармароси – це хребет на кордоні з Румунією, тому щоб його відвідати, потрібно оформити дозвіл у прикордонників. Але, повірте, місцеві краєвиди варті того, щоб заморочитись – не дарма ж Мармароси називають Гуцульськими Альпами.

Ворохта

vorokhta

Біля Ворохти є кілька дуже красивих і знакових місцин. По-перше, це старий кам’яний віадук – один з найдовших та найстаріших мостів в Європі. По-друге, красива вершина Кукул – звідси відкриваються види на всі основні хребти Карпат. До того ж, Ворохта може цілком слугувати як стартовий майданчик для сходження на Говерлу, звідси доволі швидко можна добратись машиною до бази Заросляк.