Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Ранкова зарядка за 5 хвилин


rankova_zarjadka_1.jpg (50.24 Kb)

Ранкова гімнастика повинна бути легкою, щоб підбадьорити організм, не травмуючи його зайвими навантаженнями. Для цього достатньо невеликої розминки і двох-трьох основних вправ.

Розминка для розігріву м'язів і суглобів

  • Нахили і повороти голови в різні боки.
  • Кругові рухи плечима.
  • Руки зімкнути в «замок», кругові рухи кистями рук.
  • Обертальні рухи рук в ліктьових суглобах (10-15 повторень).
  • Руки на поясі, 10 нахилів вліво і вправо.

Виконувати вправи потрібно без різких рухів, повільно, відчуваючи, як розтягуються м'язи.

Основні вправи

  • Неглибокі присідання з витягуванням рук перед собою (15 повторень). Важливо стежити, щоб спина була весь час рівна і не присідати занадто низько - навантаження на м'язи не повинне бути великою.
  • Лягти на спину, ноги зігнути в колінах, руки тримати за головою, але не зчіплювати між собою. Підйом корпусу до колін - це класична вправа на прес, що дозволяє прогріти і розробити м'язи цієї зони. Для ранкової зарядки достатньо 20 повторень.
  • Поза «планка», віджимання від підлоги. Ті, для кого ця вправа дуже важке, може для початку робити його з колін, а після того, як м'язи зміцняться, перейти на більш складний варіант - з шкарпеток. Також віджимання можна замінити утриманням «планки» протягом хвилини.

Про те, як правильно виконувати "планку" ви можете почитати в іншій статті нашого сайту - Планка - шлях до тонкої талії.

Важливо пам'ятати, що зарядка не є тренуванням, тому не варто робити занадто велику кількість повторень. Виконувати гімнастику потрібно в зручному одязі, хорошому настрої і, при бажанні, під улюблену музику.

Ранковий час цінується «на вагу золота» і його хочеться витратити з максимальною користю. Кожна людина може всього за 5 хвилин за допомогою легкої зарядки перетворити свій ранок в початок активного і успішного дня.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Про здоров'я

Схожі публікації