Користь води з лимоном для організму

anna

Updated on:

korust_vodu_z_limonom

Лимонна вода є найбільш ефективним і доступним засобом для схуднення, який стає все більш популярним у прихильників здорового способу життя.

Властивості і дія лимонної води

Кожен, звичайно, чув про поради дієтологів випивати до 1,5-2 літрів рідини в день. Навіть просту чисту воду, якщо пити її пити регулярно і в потрібних кількостях, надає на організм сприятливий вплив. Але якщо додати в неї лимонний сік, то можна домогтися чарівного ефекту.

Випита натще лимонна вода для схуднення надає тривале відчуття ситості і відмінно втамовує спрагу. Крім того, вода з лимоном натще допомагає швидше прокинутися і отримати гарний настрій на весь день.

Прості правила ефективного схуднення за допомогою лимонної води

Напій повинен бути теплим, так як в холодному вигляді він стане уповільнювати обмін речовин.

Протягом усього дня має бути кілька прийомів напою. Перший прийом вранці – п’ється лимонна вода натще, потім її потрібно вживати між прийомами їжі, замінюючи шкідливі перекуси, але не більше 3 разів на добу. Останній раз випивається вода з лимоном на ніч, приблизно за годину-півтора до сну.

Пити лимонну воду натще можна на додаток до будь-якого режиму харчування. Дуже дієва дієта, суть якої полягає в системному випиванні води з лимоном. В перший день необхідно вжити тільки один стакан води з лимоном приготовлений з половини фрукту.На другий день, а також ще протягом тижня, таких склянок повинно бути вже дві, причому перша з них випивається вранці перед сніданком. Протягом всієї дієти рекомендується відмовитися від мучного та солодкого, збагатити раціон великою кількістю овочів і фруктів, намагатися вести активний спосіб життя.

Дотримуючись лимонної дієти, потрібно додатково пити якомога більше рідини, щоб знизити вплив кислоти на шлунок.

Протипоказання води з лимоном

Дізнавшись про користь води з лимоном, багато людей одразу починають пити її великими кількостями, не замислюючись про те, що і у цього способу схуднення є протипоказання.

Так як до складу цитрусових входить кислота, вживати їх не варто тим, хто страждає підвищеною кислотністю, гастритом або виразкою шлунку.

Активні речовини роз’їдають емаль, тому після кожної випитої склянки потрібно прополоскати рот, а ще краще – почистити зуби.

Варто порадитися з лікарем при наявності проблем з печінкою та нирками. Не можна також забувати, що цитрусові – сильні алергени, тому слід бути обережним.

Неважко зрозуміти, що вода з лимоном дуже хороший помічник в боротьбі за струнку фігуру. Проте, без дотримання дієти і занять спортом користі від неї небагато.

Тому ведіть активний спосіб життя, стежте за харчуванням, радійте кожному новому дню – і зайві кілограми не затримаються надовго!