Бігова доріжка – крок до схуднення

Катерина

Updated on:

yak_pravilno_bigati

Бігова доріжка – це тренажер, який допоможе досягти вам успіху в спорті. Біг впливає на серцево-судинну і дихальну системи, сприяє їх зміцненню. Збільшується частота серцевих скорочень, прискорюється циркуляція крові, що призводить до збагачення клітин киснем і живильними речовинами. Регулярні кардіо на біговій доріжці знижують артеріальний тиск. Біг – один з кращих антидепресантів. Постійні тренування зміцнюють імунітет, зміцнюють кістки, підтримують рівень холестерину в допустимих межах. Біг – відмінний спосіб для схуднення. Він рекомендується всім людям, охочим скинути вагу (при відсутності протипоказань). Біг задіє практично всі групи м’язів. Активно прокачує сідниці і литкові м’язи, впливає на м’язову зону передньої і задньої поверхні стегна.

bigova_1

Правила успішної тренування

Виконання розминки – важливий етап тренування. Вона сприяє підготовці м’язів до тренування. Якщо здійснювати пробіжку або робити будь-який комплекс вправ, минаючи розігрів, то можна заробити розтягнення м’язів. Для якісної розминки рекомендується 10 – 15 хвилин ходити по біговій доріжці, змінюючи режими. Можна просто пострибати на скакалці. Під час пробіжки необхідно строго стежити за положенням тіла: тримати рівною поставу, напружити м’язи живота, груди слід розпрямити. Руки слід тримати під прямим кутом по відношенню до тіла. Бігуну слід дивитися строго вперед. При тренуванні слід чергувати пробіжку з ходьбою. Особливу увагу приділяйте техніці дихання. Дихати слід через ніс.

golovna_bigova

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Як правильно бігати, щоб схуднути

Бігова доріжка – один з кращих тренажерів проти зайвої ваги. У комплексі з кардіо-тренуваннями і вправами для прокачування тіла, вага буде зменшуватися швидкими темпами, а фігура стає рельєфною і привабливою. Не рекомендується їсти за півтори – дві години до занять. Для схуднення рекомендується змінити свій раціон. З’їдайте побільше свіжих овочів і фруктів. Виключіть жирні і смажені продукти, білий хліб, випічку і рафінований цукор. Не варто забувати про воду. Слід випивати 1,5 – 2 літри чистої води в день. Зневоднення призводить до швидкої стомлюваності і завдає шкоди загальному стану здоров’я. Займайтеся регулярно. Для досягнення хороших результатів краще бігати в ранкові години, коли метаболізм найбільш високий. Біг – це і спорт, і активний відпочинок. Регулярні пробіжки сприяють позбавленню від зайвої ваги, прокачують м’язи ніг, сідниць і преса. Біг зміцнює здоров’я, покращує стан серцево-судинної системи, підвищує імунітет. Багато людей вважають за краще бігати на біговій доріжці. Дотримуючись правил тренувань на тренажері, можна досягти великих результатів. [p]