Чи шкідливі спортивні добавки?

Катерина

Updated on:

sportpit

Поява спортивних добавок викликала дискусію про їх вплив на організм. Багато хто дає позитивну оцінку властивостям спортивних добавок. Однак ще залишилися й ті люди, які впевнені в шкідливому впливі на організм. Спробуємо коротко поясни вам про спортивне харчування.

Певний відсоток людей вважає, що спортивне харчування – хімічний продукт і його складно купити. Насправді нічого такого про нього сказати не можна. Харчування складається з натуральних компонентів та корисних речовини, виключаючи всі калорії і жири. Тому вживання спортивного харчування поповнює організм потрібними мікроелементами і вітамінами.

Спортивне харчування – це харчові добавки, які не мають негативного впливу на травну систему. Харчування спортсмена не може ні в якому разі складатися тільки з добавок, вони використовуються в комплексі зі здоровим повноцінним харчуванням як доповнення. Новачки зазвичай вважають, що спортивне харчування – непотрібне доповнення до повсякденного раціону, а всі потрібні речовини слід отримувати зі звичайних продуктів. Мінерали і вітаміни, звичайно, присутні в продуктах харчування, але часто, щоб отримати щоденну дозу, потрібно з’їсти таку силу-силенну певних продуктів, які людині не під силу.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Спортивне харчування допомагає покращити фізичний стан спортсмена на тренуваннях і досягти необхідного результату набагато швидше. Починаючи приймати спортивне харчування, людина підтримує нормальний рівень мікроелементів і вітамінів. Ціна на таке задоволення не дешева. Але і заняття спортом також не безкоштовні.

ost

Думок про шкоду добавок багато. Виникає думка щодо недоцільності застосування спортивного харчування, побічні ефекти, які стають при неправильному застосуванні Щоб уникнути цього, необхідна консультація фахівців. Будь-який професійний тренер або досвідчений доктор зможе порадити спортсмену приймати спортивне харчування в певній кількості, необхідній для досягнення конкретної мети.