Як спалити жир в області пахв

Катерина

Updated on:

У зоні пахв зазвичай скупчуються запаси жиру, це можна виправити, але потрібно попрацювати над цим кілька місяців, а може і більше, в залежності від того який запас ви там маєте.

zhi_pahvi

Протягом 5 хвилин походіть по кімнаті швидким кроком, високо піднімаючи коліна. Ваша мета – трохи спітніти. Потім виконайте 30-50 махів руками перед грудьми, сильно округляючи спину, коли ви зводите руки. Це дозволить розігріти м’язи і підготувати їх до роботи.

Вправа 1. Стискання м’яча в трьох положеннях

Встаньте прямо, візьміть м’ячик в руки, підніміть його над головою і сильно натисніть долонями на поверхню м’яча. Постарайтеся не округляти спину, не підтягувати плечі до вух, напружуйте тільки м’язи грудей і рук. Протримаєтеся в цій позі 30 секунд. Потім опустіть прямі руки з м’ячем так, щоб вони були паралельні підлозі, стисніть м’яч, знову затримайте позу на 30 секунд. Потім опустіть м’яч до стегон і знову стисніть його на 30 секунд. Повторіть весь цикл 4-5 разів, постарайтеся дихати рівно під час вправи.

Вправа 2. Розтягування рушника

Візьміть рушник руками на відстані 40-60 см, напружте м’язи рук і грудей, стабілізуйте плечі, затримайте напругу на 30-60 секунд, відпочиньте 20-30 секунд, повторіть вправу 3-4 рази.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Вправа 3. Розтягування рушники над головою

Не змінюючи постановки рук попереднього положення заведіть рушник за голову, розтягуйте його щосили, напружуючи верхні пучки м’язів грудей. Фіксуйте розтягнення на 30-60 секунд. Після невеликого відпочинку повторіть вправу 4-5 разів.

Вправа 4. Планка

Поставте долоні на ширині плечей, напружте прес, прийміть упор лежачи в позі планки, зафіксуйте позу на 30-60 секунд, повторіть 4-5 разів.