Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Плавання – крок до схуднення


pp.jpg (37.29 Kb)

Плавання змушує працювати багато м'язів і зміцнює серцево-судинну систему. Також плавання допоможе вам схуднути і отримати при цьому масу позитивних емоцій. Досить часто можна почути, що за допомогою плавання неможливо схуднути. Це не так, адже за 30 хвилин активного плавання спалюється до 400 кілокалорій.

У перші дні тренувань плавати потрібно 30 хв., з невеликою швидкістю. З кожним наступним заняттям необхідно збільшувати час плавання і дистанції. За мету потрібно поставити завдання набути витривалості.

При скиданні зайвої ваги, рекомендована частота пульсу - 130-160 ударів в хвилину. За одну годину такого плавання ви зможете позбутися до 800 кілокалорій. Старайтеся бути завжди в русі. Змучились плавати – візьміть м’яч і пограйте ігри з ближніми. Тільки інтенсивні заняття допоможуть вам схуднути.

plavannya_zamina.jpg (.82 Kb)

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

Пам'ятайте, що з повним шлунком відправлятися плавати не можна: вода чинить тиск на черевну порожнину, тому між запливом і прийомом їжі повинно пройти не менше 1,5 години.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Про здоров'я

Схожі публікації