Продукти харчування для побудови тіла-мрії

Катерина

Updated on:

Ви можете тренуватися як завгодно, використовуючи всілякі методики і прийоми, але якщо ваше харчування не на належному рівні, ви ніколи не досягнете статури вашої мрії. Тіло будується з поживних речовин, які містяться в продуктах харчування і добавках, що вживаються вами.

protein2

Ми нагадаю вам про важливі продукти, які повинні входити в раціон бодібілдера, щоб отримати те тіло, яке ви хочете!

Яєчні білки

Є кілька причин, чому яєчні білки входять в раціон практично будь-якого культуриста в світі. Одна з них це та, що яєчні білки володіють високою біологічною цінністю. Це означає, що вони легко засвоюються і використовуються організмом для синтезу білків.

Куряча грудка

Для побудови м’язів, необхідно, щоб в раціоні було присутнє пісне м’ясо, наприклад курячі грудки. Це м’ясо крім того, що є джерелом високоякісного білка, до того ж має низький відсоток жиру.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Риба

Риба в цілому містить мало жиру і багато повноцінного білка, але, якщо розглядати такі сорти риб як форель, тунець, лосось – в них містяться дуже корисні жири, так звані Омега – 3. Вони важливі для побудови м’язів, для нормальної роботи нервової системи, суглобів, імунітету.

Овочі

Коли бодібілдери думають про їжу, перш за все, приходять думки про м’ясі, але крім білкової їжі спортсмени повинні вживати клітковину і харчові волокна. Клітковина важлива для поліпшення процесів травлення.

mriya3

Пісна яловичина

Яловичина це прекрасний продукт, який містить велику кількість білка, заліза і цинку. Однак через те, що м’ясо містить значну кількість насичених жирів, воно не повинно вживатися щодня. Яловичину найкраще включати в раціон кілька разів на тиждень.

Вода

Найважливіший елемент в нашому організмі – це ВОДА. Задумайтесь: 70% нашого тіла складається з води! Всі наші клітини, м’язи містять воду. Неважливо, чи будуєте ви м’язи або забираєте зайвий жир, ви повинні пити воду – це підтримує анаболічний стан організму, а так само коли ви досить п’єте, ваші м’язи виглядають більш наповненими.